Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 185
#patologiazewsi #patologiazmiasta #motoryzacja

Mirki normalnie jedno wielkie xD. Dzisiaj przyszedł do mnie sąsiad z naprzeciwka. Poszedł do wójta spytać czy wyłoży kostka nasza uliczkę. Ten odpowiedział że przez #koronawirus nie ma pieniędzy, ale jeżeli mieszkańcy uliczki zapłacą połowę kosztów, to on druga pokryje z budżetu.

Więc sąsiad chodził po innych i pytał czy się dołożymy. Na jeden dom to będzie jakieś 3000 złotych. Ja mu powiedziałem, że nie dam bo w dupie to mam.

Ten się zapowietrzony i zaczął mi coś mówić, że jak to tak. Mam #bmw na podjeździe, a nie stać mnie na remont uliczki. Oczywiście mu powiedziałem, że mnie stać, ale nie będę komuś ulicy remontował. Ja akurat z mojego domu mam jakieś 10 metrów i jestem już na asfalcie.

Sąsiad zaczął mi grozić, że opony mogą mi się przebić na tych 10 metrach polnej drogi xD. Ja pierdziele. skąd w ludziach tyle zawiści? Zgłosić na policję groźby?
adrninistrator - #patologiazewsi #patologiazmiasta #motoryzacja 

Mirki normalnie jed...

źródło: comment_1588513297C7TP0z25vlcZ3MKDkY1VkX.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@adrninistrator: nie dość że sąsiad martwi się o twoje auto to jeszcze chcesz go #!$%@?ć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba było nie kupywać BMW by nawet pewnie zainicjował rozmowy o tą drogę xd
  • Odpowiedz
@adrninistrator: Najpierw piszesz ze powiedziales ze masz to w dupie a on do ciebie pozniej wypalil tekst z bmw.
Potem piszesz ze kolejnosc byla odwrotna bo pewnie chcesz sie wybielic z sytuacjij.
Jesli bylo tak jak opisales w swoim wpisie to uważam ze jesteś bucem. Owszem nie masz obowiazku placic ale mogles powiedziec ze nie masz obecnie kasy i cie nie stac albo ze mozesz pokryc ale mniejsza kwote w
  • Odpowiedz
@igik1234: lol to że płacisz podatki to znaczy że maja każdemu wyasfaltować droge bo on tego żąda? xD
U mnie na obrzezach miasta droge wyasfaltowano po 5 latach intenswnych staran. To nie jest koszt rzedu 5tys zlotych
  • Odpowiedz
@adrninistrator No i dlatego, że kostka to 3k od domu tylko. Nie wiem czy wiesz, ale kostki się nie kładzie tak że się ja rzuca na ziemie. Ale jak komuś nie przeszkadza gownodroga z wiecznym syfem to nie ma o czym gadać. Poziom mocno bucowaty xD
A, i powodzenia na policji, mam nadzieję że bagietmajster nie zejdzie ze śmiechu jak Cię posłucha XD
  • Odpowiedz
@adrninistrator: Poczekaj aż kiedyś tobie coś bedzie potrzeba. Sasiad przedstawi z pewnoscia innym twoje podejście do tematu to na pewno bedziesz lubiany i szanowany w okolicy i nie licz na pomoc innych.
I mowie - nie kazdy musi miec obecnie pieniadze - chodzi o twoje bufonowate podejście do sprawy.
  • Odpowiedz