Wpis z mikrobloga

Podwójne #rozdajo
Wśród plusujących wylosuję jedną osobę której wyślę mój własnoręcznie robiony brelok + wisiorek. Plusują wszyscy, nawet zielonki. Jeden galaktyczny wzór i jedna niespodzianka.

Dodatkowo jest konkurs na Facebooku w którym do wygrania jest abonament Pinworkshop za 600zł!
Zainteresowanych odsyłam bezpośrednio do konkursu

Właśnie dodałem znalezisko o Wrocławskiej przestrzeni majsterkowicza PinWorkshop które będę wdzięczny jeśli wykopiecie, bo to naprawdę miejsce z duszą.

To właśnie tam zaczynałem swoje majsterkowanie i pierwsze poważniejsze rękodzielnicze próby. To tam ludzie namawiali mnie by działać dalej i się nie poddawać.
Chciałbym im choć trochę pomóc szczególnie, że pandemia mocno uderzyła w ich działalność a widząc ogrom pracy i serca który włożyli w tę przestrzeń próbuję pomóc jak mogę, a wiem, że wykop ma cholernie duży zasięg, więc liczę na mały #wykopefekt
Może w ten sposób trafię choć do jednej osoby która byłaby zainteresowana taką przestrzenią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykopujcie, plusujcie a z mojej strony losowanie będzie w poniedziałek i dam znać w tym wpisie kto wygrał.

#rozkminkrzaka

Poznajcie przy okazji najlepszego warsztatowego odźwiernego jaki istnieje: Majster, pogromca każdego drewna które upadnie podczas obróbki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - Podwójne #rozdajo
Wśród plusujących wylosuję jedną osobę której wyślę mój wł...

źródło: comment_15885026513KRxnFqAhoSiTkexnixdwn.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@bkwas: Trochę się spóźniłeś z tym info o konkursie :P
Musisz to zrobić do godziny 8:00 w najbliższą sobotę 2 maja 2020!

Ale i tak wielki thx za info o PIN'ach, właśnie czegoś takiego teraz potrzebuję:) wcześniej tylko coś tam słyszałem o Męskiej Szopie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@RyzyKamil właśnie spieprzyłem całkowicie sprawę, zbierałem się dwa dni by zrobić znalezisko i wpis, wena nadeszła dopiero w niedziele i nie zauważyłem że już po konkursie ;/

ALE!

Bolo zrobił promocje że jeśli się zdecydujesz teraz na abonament to maj będzie za darmo :)

Ja sam chyba pomimo tego, że mam swój warsztat kupię sobie dostęp bo nie wszystkie rzeczy mogę zrobić u siebie - szczególnie jeśli chodzi o szlifowanie
  • Odpowiedz