Wpis z mikrobloga

Robię ebole gościowi 1400wn8, ten ranking naprawdę coś pokazuje, pomimo wielu czołgów w garażu i załóg 5 perkowych to jest ku*wa dramat. Podstawą na perkach mentor, bia na 60proc na ostatnim, brak żarowy na 3 perkowych artach. No i najlepsze, robię sobie bitwe na chimerę ostatnia is7 (10k) zrobiłem 8k dmg, kopalnie na 8, zostałem ja z jakimś botem, na 2 td na low hp i mi kur*å amunicji zabrakło, bo koleś wozi mniej po kilka pocisków żeby ammorack nie padał xD. No po prostu dramat i januszerka tanków. #wot
  • 12
  • Odpowiedz
  • 2
@filozof900
@Pankraz zależnie od postępu w misjach, tu za połowę chimery i ebole 8 stówek. Usługi w wocie jak robienie eboli, czy chiefa/907 na kampanii są ogólnie dużo bardziej opłacalne niz handlel kontami, trzeba mieć tylko do tego nerwy.
  • Odpowiedz
  • 0
@filozof900 prograczom jakieś 2 tyg cała linia, mi taka powiedzmy połowa 2-3 tygodnie bo normalnie pracuje i nie mam jakiegoś uber skilla. Ja bym w takie konto kasy nie pompował, lepiej fajne kupić za 2.5k i mieć już wszystko zrobione, załogi, fiolety, premki itd. Ale jak tam kto woli, ja trochę wolnego czasu spędzę a chłopak się będzie w klanie woził ebola.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Popularny_mis: mam niespełna 1340 wn8 przy 26k bitew a ebolę wbiłem sobie całkowicie sam, tak samo 260 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale takiego gnoju z załogami nie mam, pomijając kilka moich pierwszych X jak Jagoda czy Maus gdzie na 3-4 perku przewija się maskowan
ie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a szkoda mi golda na przeszkolenie załogi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@saimonm czasem jest tak że samochodzik przejedzie 400m od ciebie i sie nie spodziewasz ze masz spota dopóki nie dostaniesz KO,szczegolbie denerwujące jak grasz pod misję typu 3 z 10 czy coś
  • Odpowiedz