Wpis z mikrobloga

@Kosciany: zabawne ale bez sensu. Jeżeli z tej wypowiedzi ma wynikać że elon ma dużą wiedzę ale jest mało inteligentny to jest to kompletnie co innego niż w rzeczywistości ma miejsce bo to właśnie nie na wiedzy a na inteligencji zbił majątek. Jeżeli wynikać ma że ma małą wiedzę ale jest inteligentny to nie ma to sensu bo nie da się tego przyczepić do wpisu elona.
  • Odpowiedz
  • 41
@Kosciany a mi się wydaje że robi to z premedytacją bo im niżej spadnie cena tym łatwiej będzie mu ją wykupić, a z tego co pamiętam to taki ma on plan
  • Odpowiedz
@Troton: wisdom to mądrość a nie wiedza. Twoja babcia wychowana na wsi może nie być zbyt inteligentna, ale jak coś się będzie działo to pójdziesz do niej po radę, bo jest mądra. Elon jest inteligentny, ale pisanie takich tweetów w jego wypadku (zwłaszcza, że miał już przez to problemy) nie jest mądre.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kosciany tyle że tu będzie ciężej mu to udowodnić bo on co chwilę głupoty p------i które mają bardzo duży wpływ na cenę akcji Tesli. I wszystko właśnie przez te tweety
  • Odpowiedz
@Toniejawtedy: Po pierwsze nigdzie nie nazwałem nic głupim, po drugie to nie moje prywatne zdanie tylko tłumaczę @Trotron o co chodzi w tym tweecie bo nie zakumał, po trzecie to nie zesraj się a po czwarte to niezależnie co chce osiągnąć to szkodzi ludziom posiadających jego akcje psując tym swoją opinię i wiarygodność i ryzykuje że będzie miał problemy prawne tak jak przy poprzednich tweetach, które wpłynęły na wysokość
  • Odpowiedz
@meshack: czemu każesz mi się nie zesrać kiedy sam właśnie załadowałeś takie g---o xD

@Marek1991: jakie działanie na szkodę? Z której strony? Przewartościowane akcje są na korzyść firmy xD?

@Pelen_watpliwosci: a to od kiedy to w definicji mądrości jest, że musi być wykorzystana w dobrym celu bo inaczej mądrością nie jest xD?

XD w was wszystkich
  • Odpowiedz