Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meshack: Sam piszesz, że to co robi jest nie mądre choć gówno się na tym znasz.
To już dużo o twoim stanie głupoty mówi i w sumie nie ma co dalej tego ciągnąć gdzie uważasz, że jak ktoś się z tobą nie zgadza to musi wielbić Elona.
  • Odpowiedz
@Toniejawtedy: @m0rgi: Teraz zarzucacie mi, że się z wami nie zgadzam i coś tam gadam, podczas gdy to wy zaczęliście wyzywać bo ktoś może uważać, że Elon robi coś niemądrego. Potem wyzywacie od głupków, bo ktoś się z wami nie zgadza i w ogóle nie rozumiecie o co chodzi. Nie umiecie w ogóle dyskutować i na dodatek kukle was swędzą, że ktoś w jakimś durnym tweecie nazwał Elona
  • Odpowiedz
@Kosciany: to proste.
-Tesla jest na giełdzie.
-Akcje w #!$%@? drogie.
-Elon mówi "Akcje za drogie"
-O #!$%@? rzeczywiście. Jpg
-Akcje lecą
  • Odpowiedz
I jeszcze @m0rgi wyzywasz mnie, że jestem głupi bo uważam, że człowiek wykształcony prowadzący wielkie firmy jest głupi (chociaż tak nie napisałem ale mniejsza), a nie dostrzegasz że równą głupotą jest zakładanie, że ktoś jest mądry tylko dlatego, że ma wykształcenie i firmę.
  • Odpowiedz
Jeśli z premedytacją to jest, ale musiałbyś to udowodnić. Nie znam prawa w USA ale tam na pewno istnieje domniemanie niewinności i jakiekolwiek niejasności są na korzyść oskarżonego. Zawsze może rzucić że po pijaku albo kot mu na klawiaturę wszedł ;d

Od czasu do czasu walnie jakiś tweet i cyk, skupi parę akcji. Nie jest głupi, powoli i do celu ;)


@marek-wrzosek-94: O popatrz a jednak go ukarali za podobne
  • Odpowiedz
@meshack: Zawsze w przypadku tego typu dyskusji zadziwiają mnie ludzie, którzy bezgranicznie wierzą w autorytety. Ja tutaj widzę dwie opcje:

- celowe zagranie na spadek akcji - skoro szary miras z państwa z kartonu, bez większego wykształcenia ekonomicznego widzi to jak na dłoni, to tym bardziej dostrzegą to odpowiednie organy w USA jak i sami akcjonariusze. Inb4 chce ratować mniejszych inwestorów. Dlatego spoko jest #!$%@? w ten sposób kasy tych,
  • Odpowiedz
Przecież to bez sensu, jest mega i inteligentny i w tym wpisie wykazał się mądrością, bo to prawda. Czyli co to ma znaczyć?
  • Odpowiedz