Wpis z mikrobloga

Ciekawe rzeczy Icke opowiada dlatego wrzucam jako ciekawostkę. Ktoś w ogóle podjął się weryfikacji tych informacji? czy to się czasem podejrzanie kupy nie trzyma? W sumie teraz rozumiem dlaczego gdzie niegdzie ludzie palą maszty 5G.

https://londonreal.tv/the-truth-behind-the-coronavirus-pandemic-covid-19-lockdown-the-economic-crash-david-icke/

#koronawirus #covid19 #pandemia #5g #ciekawostka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Namarin: usuń konto

Icke twierdzi, że wśród ludzi istnieje rasa Reptilian, czyli „ludzi jaszczurów” (zmiennokształtnych jaszczuro-ludzi). Według niego takimi istotami są m.in. były amerykański prezydent George W. Bush, królowa Elżbieta II i popularny piosenkarz country Kris Kristofferson. Mają oni tworzyć grupę, określaną przez niego Iluminati lub Zakon Iluminatów, która kontroluje świat, usiłując stworzyć światowy rząd. Śladem tych planów miałyby być Protokoły mędrców Syjonu. Reptilianie mają być odpowiedzialni za szereg katastrof:
  • Odpowiedz
@pyzdek: Ale mam usunąć konto bo co? bo ani ja, ani ty nie jesteśmy w stanie tego zweryfikować czy to prawda?

Mam usunąć konto bo upubliczniam coś czego ty nie lubisz?

Plujesz na mnie bo udostępniam coś co jest niepopularne w mass media co nie zmienia faktu że jest ciekawostką (chociaż ty i podobni tobie ludzie nazywają to
  • Odpowiedz
Podchodzę do tego z nastawieniem że dopóki nikt nie udowodnił że tak nie jest to jest to ciekawe i nadal czeka na weryfikację, nie próbuję zdyskredytować lub naśmiewać się z teorii co do których nie potrafię dowieść że tak być nie może.


@Namarin: wielkie IKS DE
  • Odpowiedz
Podchodzę do tego z nastawieniem że dopóki nikt nie udowodnił że tak nie jest to jest to ciekawe i nadal czeka na weryfikację


@Namarin: Onus probandi.
  • Odpowiedz
@Namarin: obejrzalem 1.5 godziny, i to jest zupelnie inny Icke jakiego widzialem wczesniej. Teraz uzywa swojej inteligencji do zrozumienia problemu, a nie do wciskania ludziom kitow i bajkopisania. pamietam jak kiedys objasnial nature wrzechswiata i p-------l takie kocopoly, ze usmialem sie do lez. W tym wywiadzie mowil bardzo rozsadnie, ale w sumie to byly oczywiste oczywistosci. Brakuje recepty na powrot do normalnosci, przynajmnie w tym co obejzalem. ogolnie warto obejrzec,
  • Odpowiedz