Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
da się kupić do 200 złotych polskich jakiś w miarę sensowny #rower biegowy dla małego szkraba, w wieku 20 miesięcy? jakieś przetestowane życiowo propozycje? niestety to musi być nówka bo prezent...

miłe widziana opinia o #decathlon - czy ta rura od sztycy, nie zahaczy o nóżki podczas jazdy?

od razu mówię że za propozycję w stylu, dopłać do 500zł, to ma być do nauki - na prawdziwy i porządny rower z następami rowerowymi przyjdzie czas :-)

#pytanie #dziecko #sport
  • 9
@hiperchimera: Z deca jak najbardziej ok. Ten ktory kupilem kilka lat temu przeszedl przez 2ke dzieci, ktore teraz juz jezdza na rowerach z pedalami. Nogi nie maja szans zahaczyc o rure bo sa szerzej - wazne zeby regulowac siodlo wraz ze wzrostem dziecka. Bardziej dzieciaki uderzaja w sruby tylnego kola. Hamulec tez na plus bo dzieciak uczy sie jego dzialania juz od najmlodszych lat i jest duzo latwiej mu sie przesiasc
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waderra: ogólnie nie jestem fanem kupowanie byle jakiego roweru, bo mając całkiem porządnego XC mam gwarancję że po zimie jedyne co muszę zrobić to wytrzeć kurz :-) więc nie chce dawać ich wzorców od młodości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Waderra: oglądałem KK 2Way Next - jakoś ten amortyzator mnie nie przekonuje (może niesłusznie) - propos kółek z pianki EVA - rozumiem że można tym jeździć po trawie i szutrach bez stresu?