Wpis z mikrobloga

@Barto_: @weedmario @macfanboy @biliard @Anderson_ @Barto_ @Alpha_Male @magrusia

Radzę 3 razy pomyśleć zanim coś napiszecie albo lepiej zapytać. W dupie byliście gówno widzieliście. Opony po prawej to koniec kopca z kukurydzą przykrytego folia obłożonego oponami. A ten wasz syf po lewej to kawałek tej folii oderwany przez wiatr po który szedłem. I najważniejsze o zgrozo maszyna rolnicza na wsi stoi pod drzewem, i
  • Odpowiedz
@agiller: wioska i czystość powietrza zmieszana z zapachem palonych w piecu starych mebli i płyt OSB xD Kazimierz, podłóż do pieca dwie opony, bo chciałam pranie w ciepłej wodzie zrobić xD
  • Odpowiedz
@agiller: Jedyne co mnie wkurza jak jeździmy na wieś ostatnio to pełno kleszczy :/ ale to wszędzie są te godziny, a tak to uwielbiam tam wszystko. Dla wielu ludzi wiocha=smród krów i palenie butelkami w piecu. Nie wiem jak większość śle my mamy piec na pelet specjalnie dostosowany do ekologicznego spalania
  • Odpowiedz
@Wierzbek: Nie rozumiem w czym problem? Zgłaszalbym na bagiety aż miło za każdym razem, aż komornik sprzedałby tego cepa razem z tymi jego śmieciami żeby wypłacił się z mandatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz