Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Powiem wam takie głupie #gorzkiezale. Mam sporo zainteresowań, między innymi ornitologia, czy paleontologia. I zawsze jak ten temat poruszę przy teściach albo niektórych znajomych, to słyszę tylko "Ornitologia? A co to? (...) Czyli lubisz ptaki (heheheiksde)" a już zainteresowanie skamieniałościami xD
"Co ty widzisz w tych kamieniach? Idź do ogródka znajdziesz ich wiele. To jest skamielina? Chyba zartujesz. Przecież to jakiś stary zawias (pokazuję skamieniałość łodzikowca)". A idź panie xD

#takaprawda #gownowpis
  • 14
@Akayari: przykro mi to slyszec, ale po prostu niektorzy ludzie (szczegolnie starsi) sami sie niczym nie interesuja i sie beda #!$%@? do byle czego, byle wywindowac sobie ego

powiem tez szczerze, ze calkowicie mnie nie fascynuja zarowno ptaszki, jak i kamienie, ale za to rozumiem, ze dla ciebie moga byc bardzo pasjonujace XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malachite: mojemu tacie sprawiłam na prezent skamieniałe drewno z Karbonu albo Permu (ale nie mogę wiecej o nim napisać xD). U taty mam też kilka trylobitów, amonita i zwykłe koralowce (czteropromienne, albo denkowe zazwyczaj). Tutaj na Wamii nie ma zbyt wiele skamieniałości poza tymi wodnymi (muszle, koralowce), ale i tak dostarczają mi one wiele frajdy xD
Niedaleko jest żwirownia, zastanawiam się, czy mogę zapytać się o zbieranie kamieni xD

Zdjęcie drzewa.
Akayari - @malachite: mojemu tacie sprawiłam na prezent skamieniałe drewno z Karbonu ...

źródło: comment_1588353121Wb7NsUFqUMEQXHBu0s4wX7.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jaceks653: no niby tak, ale strasznie mnie to... frustruje? Ciężko mi nazwać. Śmieją się ze skamielin. Jak pokazałam zdjęcie innej skamieliny łodzikowca (bardzo zblizonej do mojej), to jedyne co usłyszałam, to "e tam, jakieś glupoty" xD

Fakt, faktem - jak robi się cieplej lubię rowerem wybrać się na pole, albo odkryte tereny/dorzecza i szukać skamieniałości, no ale kurka wodna xD
To chyba lepsze, niż nierobienie niczego xD
@Akayari: Wcale gorzej nie mam, mnie akurat te żarty bawią, chociaż fakt są trochę żenujące xD trzeba też wziąć że osoba która rzuca takim żartem nie myśli o tym że słyszałem ten żart już wiele razy.