Wpis z mikrobloga

Jadę dzisiaj droga wewnetrzna, trzymam się prawej strony. Odcinek z 100 metrów gdzie samochody po mojej lewej są zaparkowane. Wjeżdża z naprzeciwka babka w SUV. Stoi i nie chce mi ustąpić. Nie dość, że mam pierwszeństwo to babka 5 metrów z tyłu miała zatoczkę.. a ja musialbym cofać z 80 metrów..
Babka do mnie z pyskiem żebym cofał i jeszcze znalazł się biały rycerzyk który ją bronił xD
W sumie zastanawiam się co najlepiej zrobić w takiej sytuacji..

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #samochody #motoryzacja #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostymysliciel Jak samochody stoją na jej pasie ruchu, a nie wjechała na ten pas przed Tobą (w sensie przed tym jak Ty dojechałem do zwężenia) to niech s-------a. Generalnie ja zjeżdżam jak mam gdzie, bo mi się bardzo rzadko gdziekolwiek spieszy, ale widzę ogrom chamstwa w takich mijankach niestety...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kotniepies: miałem podobnie na pewnym osiedlu. Gość pojechał osiedlową, jednokierunkową pod prad, niestety wiele osob tak jeździ. Jadę prawidłowo, a typ mi łapami wachluje, "bo wszyscy tak jeżdżą, to ja mam cofać 100-150m". Mówię mam czas, dzwon pan po psiarnię, bo ja nie odjadę. Zadzwonił. Dosyć szybko przyjechali, popatrzyli na oznakowanie, wysłuchali, gość dostal mandat za jazdę pod prąd + coś w aucie mu nie działało.
  • Odpowiedz
na policje dzwonić bądź straż miejską


@Kotniepies: droga wewnętrzna = nie obowiązują przepisy ruchu drogowego
straż miejska nawet do tego nie przyjedzie a policja przyjedzie i powie że nic nie mogą zrobić
  • Odpowiedz
@wruci: k---a, aż mi przypomniałeś jak dzisiaj się tak w------m pod prąd na jednokierunkowej, brrr
ogólnie chujnia bo jakiś debil owszem, postawił znak zakazu wjazdu
sęk w tym że jest obrócony w stronę drogi która… też jest jednokierunkowa i nie można na nią wjechać z tamtej strony, zaś z drogi z której można by przypadkowo skręcić tak jak ja to zrobiłem to nie widać go za dobrze
https://www.google.pl/maps/@49.7449747,21.4717882,3a,75y,105.58h,91.08t/data=!3m6!1e1!3m4!1svY3IfacZICzuRxOfXMHqKQ!2e0!7i13312!8i6656 – znak
  • Odpowiedz