Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki! Jaka dobra myszka do kąkutera?

Wymagania:
- bezprzewodowa ale nie bluetooth
- duża, co dobrze w łapie leży, nie jakieś małe podróżne gówna co w dwa palce trzeba brać
- na zwykłe wymienialne baterie (np paluszki), nie żadne tam ładowanie przez USB
- symetryczna, nie jakies dziwnie wygięte (będzie obsługiwana przez osoby prawo i lewo ręczne)
-z rolką scrolla która działa jak środkowy klik. A scrolluje z lekkim wyczuwalnym skokiem.

#pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #gry #grykomputerowe #gaming #komputery #sprzetkomputerowy #zakupy #allegro #aliexpress #gearbest #banggood #cokupic #myszka #myszkomputerowa #myszkadlagracza ##!$%@?
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nastynas a do czego mi one w sumie?

Poza tym - mogą sobie być, ale nie są moim wymogiem koniecznym. Już przy obcych wymogach nic nie można znaleźć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scrimex oo wygląda ok ale nie jest na baterie :/

Nie sądziłem że to będzie taka trudna sprawa myszkę kupić, wymagania wydają się raczej mocno podstawowe i niewygórowane.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nastynas wygięta, wyprofilowana, niesymetryczna

@scrimex a ile trzyma ten akumulator? Bo ja ogólnie to wolę raz na pół roku wymienić baterie niż się motać z ładowaniem kabelkami.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scrimex no to jest właśnie często. W takiej na baterie wymieniam raz na pół roku. To ładowanie co tydzień to by mnie wykończylo nerwowo
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scrimex no serio. Nie widzisz różnicy między tygodniem a 6 miesiącami? Nie widzisz różnicy między szybką wymianą baterii a motaniem się z kablem?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@scrimex Zresztą miałem już kiedyś taka i prawdziwe jaja sie zaczęły jak ten wbudowany akumulator się zdegradowal i trzymał kilka godzin tylko
  • Odpowiedz
@oslet: znaczy dla mnie to nie robi problemu bo jak mi sie rozladuje to podlaczam sobie ja pod kabel usb i korzystam z niej przez 30 minut i mam na dodatek naladowany akumulator, myszka z topowym sensorem bez duzego input laga z czterema przyciskami dla mnie jest idealna
  • Odpowiedz