Wpis z mikrobloga

Hej, forexowe świry,
Mam do Was kilka zasadniczych pytań.
Szukam teraz brokera forexowego i zależy mi na tym, żeby znaleźć takiego, który oczywiście ma niskie spready i prowizje, a zarazem jest bezpiecznym brokerem, który nie robi żadnych manipulacji, a zarazem wiem że środki do niego wpłacone zostaną mi wypłacone jak tylko tego zażądam. Chciałbym także żeby broker miał ochronę konta przed ujemnym saldem. Czy tylko market makerzy mają taką ochronę przed ujemnym czy ECN także? Czy moglibyście polecić mi brokerów którzy z największym prawdopodobieństwem podpasuja mi? Czy opłaca mi się brać brokera ECN, gdyż biorąc go chyba mam pewność że nie dopuścić się żadnych manipulacji w stylu wybijanie stoplossow etc
Jeszcze raz z góry dziękuję za każdą pomoc.

#forex #waluty #inwestycje #inwestowanie #finanse #broker #spekulacja #finanse #trading
  • 17
@kennyskrrt: Nie słyszałem o żadnym większym problemie z nimi, ani na TJS, ani na Nawigatorze czy Forex City. Sam tam inwestuje większe kwoty i nie narzekam.

Taka rada - TJS traktuj z przymrużeniem oka. Kiedyś ta grupa faktycznie miała misje edkuacji traderów, od kilku lat jedyne co robią to kręcenie afer. Jest drama jest oglądalność, wyświetlenia muszą się zgadzać.
@kubek_lodz rozumiem, dzięki za info
No ale to nie jest prawda że xtb to oszuści? Mój znajomy co tylko miał konto na xtb już się z nimi sądził 3 razy - znaczy dwa razy pozasądowo, a za trzecim razem sądowo, teraz dopiero przeszedł do jakiegos innego brokera, ale już nie miałem z nim kontaktu od roku :/ dlatego też miałem taki dziwny pogląd na forexa, że pewnie wszyscy tak robią, dlatego zależy
Sorry za poślizg czasowy. Zagraniczny broker PITa nie wystawi. Ale jak masz konto w PLN, obliczenie podatku to kwestia jednego raportu w MT4. Dla innych walut są programy do podatków


@kubek_lodz: hej a podpytam o coś, bo zakladajac konto w PLN i chcac grac na powaznej walucie, np EUR/USD to tracimy na przewalutowaniu chyba, tak?

jesli chcialbym grac na parach walutowych do dolata, to najlepsze chyba konto w USD?