Wpis z mikrobloga

Historia z US and A. Troje nastolatków włamuje się do domu, zamaskowani z nożami oraz kastetami. Dostają 12 kulek z AR15 od 23 latka którego tam zastali. Cała trójka prosto do śmieciarki. Chłopak oczywiście uniewinniony bo to poważny kraj a nie chlew.

Ciekawostki:
- na podjeździe czeka w aucie gruba locha która to wszystko zaplanowała
- locha nie ma na czynsz więc za pomocą spermiarzy chciała pozyskać fanty na sprzedaż
- to był ich drugi włam do TEGO SAMEGO domu tego dnia xDDD wcześniej ukradli głośniki a teraz wynieśli 12 pocisków .223

Jak widać spermiarstwo to pandemia xD

https://www.youtube.com/watch?v=2QesUgAjVsE

#przegryw #spermochlip #czeczenskakaryna #bron
  • 55
  • Odpowiedz
@nastynas: #!$%@?, i nawet nie przyszło ci do głowy, ze w Polsce dzięki temu ze bron jest zakazana, takie wydarzenie mogloby nie mieć miejsca, bo i zdarzają sie bardzo rzadko, a w usa, to chcleb powszedni. Ale #!$%@? sobie dalej. Jak mozna miec tak ograniczone myślenie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lastro: Czyli gość miał się dać zabić tym parchom? Oni mieli broń białą. On miał coś lepszego.

W Polsce mimo chlewu broń nie jest zakazana, tylko jakbyś się tak obronił jak we wpisie to pewnie dożywocie. Bo życie chwasta cenniejsze niż ofiary.

Aż szkoda czasu na komentowanie takich bzdur. Nie odpisuj proszę.
  • Odpowiedz
@lastro: chciałbym, Bóg mi świadkiem że z całego serca chciałbym, żeby takie coś to był chleb powszedni w Polsce, ale żeby ktoś nie zrozumiał moich słów źle wytłumaczę czego chciałbym:
1. Jeśli ktoś wchodzi na teren Twojej posesji, a zwłaszcza jest już w domu i czujesz się zagrożony (wszystko jedno czy to zagrożenie jest ze względu na posiadanie przez napastnika noża, kastetu, pistoletu, czy jego ogromnej postury) masz pełne prawo
  • Odpowiedz
@nastynas historia brzmi dobrze ale w polskiej krainie gdzie zapijaczonych chlorów nie brakuje gdzie na wsi każdy Janusz ma przerośnięte ego niepoparte żadnymi twardymi dowodami. Słabo wyedukowane społeczeństwo pozabijałoby się w pierwszym roku od wprowadzenia ustawy o powszechnym dostępie do broni. Wystarczy spojrzeć co Polscy myśliwi robią- a to zastrzelą psa bo myśleli że to wilk albo innego myśliwego i nie potrafią wytłumaczyć jak do tego doszło. Tak często spotykana agresja
  • Odpowiedz
@Halbr: to moglo sie z tym liczyc spasione #!$%@? xD ameryczka gdzie prawie kazdy ma armate w domu
ahh co sie moze stac wezmy questa na kradziez od jakiejs chodzacej beczki smalcu nic sie nie staniee
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siwy92: jako posiadacz broni niestety też mam takie obawy. Natomiast obecny dostęp powinien być poluzowany. Trzeba skończyć z udawaniem sportowców i uprościć procedurę. Wprowadziłbym broń do obrony miru domowego na pewno. Taka której można użyć jedynie na terenie własnej posesji oraz na strzelnicy. Lub nawet bez strzelnic, np kilka dozwolonych pistoletów lub strzelb które są bardzo popularne i z których można postrzelać na strzelnicy. Bo się zacznie chodzenie z bronią
  • Odpowiedz
@siwy92: no widzisz, każdy ma swoją opinię. Ja to pisałem z perspektywy mieszkającego na wsi w domu. W bloku faktycznie mogłoby to rodzić problemy szczególnie na co "ciekawszych" osiedlach. Niemniej jednak uważam, że prawo do obrony powinien mieć każdy.

A pozwolenie do obrony miru i tak byłoby wydawane po spełnieniu określonych wymagań, sprawdzeniu danej osoby.
  • Odpowiedz
@siwy92: powiem szczerze że nie wiem. Wśród strzelców sportowych i kolekcjonerów praktycznie brak jakichkolwiek incydentów. Jest to świetne środowisko ludzi.

Myśliwi też pewnie w przeważającej większości są ok, ale tu już nagminne mylenie wszystkiego z dzikami jest pewnym problemem.

Faktem jest, że dla Polaka broń to przedmiot z kosmosu. Byt abstrakcyjny. Raczej poluzowywałbym stopniowo i to dla grup które już posiadają.
  • Odpowiedz