Wpis z mikrobloga

Historia z US and A. Troje nastolatków włamuje się do domu, zamaskowani z nożami oraz kastetami. Dostają 12 kulek z AR15 od 23 latka którego tam zastali. Cała trójka prosto do śmieciarki. Chłopak oczywiście uniewinniony bo to poważny kraj a nie chlew.

Ciekawostki:
- na podjeździe czeka w aucie gruba locha która to wszystko zaplanowała
- locha nie ma na czynsz więc za pomocą spermiarzy chciała pozyskać fanty na sprzedaż
- to był ich drugi włam do TEGO SAMEGO domu tego dnia xDDD wcześniej ukradli głośniki a teraz wynieśli 12 pocisków .223

Jak widać spermiarstwo to pandemia xD

https://www.youtube.com/watch?v=2QesUgAjVsE

#przegryw #spermochlip #czeczenskakaryna #bron
  • 55
@siwy92: no widzisz, każdy ma swoją opinię. Ja to pisałem z perspektywy mieszkającego na wsi w domu. W bloku faktycznie mogłoby to rodzić problemy szczególnie na co "ciekawszych" osiedlach. Niemniej jednak uważam, że prawo do obrony powinien mieć każdy.

A pozwolenie do obrony miru i tak byłoby wydawane po spełnieniu określonych wymagań, sprawdzeniu danej osoby.
@siwy92: powiem szczerze że nie wiem. Wśród strzelców sportowych i kolekcjonerów praktycznie brak jakichkolwiek incydentów. Jest to świetne środowisko ludzi.

Myśliwi też pewnie w przeważającej większości są ok, ale tu już nagminne mylenie wszystkiego z dzikami jest pewnym problemem.

Faktem jest, że dla Polaka broń to przedmiot z kosmosu. Byt abstrakcyjny. Raczej poluzowywałbym stopniowo i to dla grup które już posiadają.