Wpis z mikrobloga

@Dante27: Informacja znaleziona w internetach. Nie wiem czy działa ale warto spróbować.

Fire up Hitman game you've just downloaded, it will acknowledge you own this Hitman Complete first series, then it will offer you the Legacy pack on the main menu and take you to the part of the PSN store you need in order to get it (you can ONLY do this via Hitman)

The client for Hitman 2
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrol411: zrobienie czegoś takiego nie różni się niczym od piractwa, więc po co kombinować i musieć pobierać oba hitmany, skoro prościej po prostu ukraść grę pudełkową ze sklepu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Doesnt_Know: żartuje sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakoś przy argumencie PC vs PS4 możliwość piracenia jest przez obrońców konsol wyśmiewana i uznawana za złodziejstwo, ale jak jest możliwość oszukania sklepu Sony to ta otoczka moralności gdzieś ucieka ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@HumanBeing: W którym etapie jest to piractwo?
1) Pobierasz darmową grę którą ci udostępnili - legalnie
2) Włączasz tą grę - legalnie
3) Pobierasz legacy Pack który dostaje za do że pobrałeś darmową grę którą ci udostępnili - legalnie
4) Nie usuwasz tej gry z dysku - legalnie
5) Instalujesz Hitman 2( chyba episode 1) za darmo
  • Odpowiedz
@HumanBeing: No może coś w tym jest. Ale ja i tak to tylko wrzuciłem i nawet nie wiem czy to działa. Sam ma Hitmana z plusa więc nawet tego nie mogę potwierdzić w 100%. A czy ktoś z tego skorzysta no to już jego sprawa.
  • Odpowiedz
@patrol411: myślę, że tu nie ma co nie działać. System myśli, że masz Hitmana 1, to proponuje ci przeniesienie go do Hitmana 2 który jako wersja bazowa z prologiem czy tam czymś jest darmowa. Wszystko się pobrało, epizody przypisane do konta. Ale zobaczymy, wydaje mi się, że to zwyczajnie spore niedopatrzenie ze strony wydawców.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kukki: @patrol411: chyba działa, usunęli mi z konta Hitmana 1, ale dodatki do 2 zostały w bibliotece. Pobieram teraz tego triala Hitman 2, zobaczymy czy będzie można grać w epizody z jedynki :D
  • Odpowiedz