Wpis z mikrobloga

Siema samochodowe Murki. Po ostatnich parkingowych perypetiach, postanowiłem zainwestować w wideorejestrator. Zależy mi na kamerce przód + tył. Wiadomo, trybie parkingowym, trybie nocnym. Nie robie nie wiadomo jakich tras, zależy mi bardziej na tym, żeby ewentualnego łobuza przyłapać na dewastowaniu mojego auta. Kamerka ma być podłączona na stałe. Macie jakiś pomysł, co zrobić żeby akumulator nie dostał po dupie za mocno? Jakieś zewnętrzne źródło zasilania, które nie sfajczy mi się przy upale? W jaki zestaw się zaopatrzyć? Myślałem o Viofo a129 duo, wraz z adapterem, i kartą Samsung Evo. Kolejne pytanie, jaką pojemność karty wybrać? Jeśli wideorejestrator działa w trybie parkingowym, to chyba nie nagra nie wiadomo ile materiału, więc 64gb powinno wystarczyć, dobrze myśle? Jak wygląda gwarancja, w przypadku zakupu z #banggood lub #aliexpress ? Jak coś się zkaszani, to trzeba wysyłać do chinola? Czy jest gwarancja producenta? #wideorejestrator #kamerasamochodowa #viofo #duzopytam #mirkopomusz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lord_Yabol: ja mam viofo A129duo. Spisuje się spoko, ostatnio coś popiskuje ale obstawiam że karta pamięci umiera. Muszę się nad tym pochylić. Do viofo masz adapter zasilania. Urządzenie które zasila na stałe kamerę do tego ma ustawienie w 4 zakresach wartości zasilania z akumulatora która jeśli zejdzie poniżej tej zdeklarowanej to urządzenie się wyłączy żeby nie rozładować aku w aucie. Ja mam kartę 64gb, na DUO to mało, na DUO z