Wpis z mikrobloga

268 - 1 = 267

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: fantasy

★★★★★★★★★

W zasadzie w każdym wątku, gdzie ktoś prosi o polecenie jakiegoś fantasy Mirki polecają Sandersona a w szczególności Archiwum Burzowego Światła. No to musiałem w końcu zobaczyć o co tyle krzyku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mieliście rację Mirki, to jest zajebiste. Pluje sobie tylko w brodę, że wybrałem takie opasłe tomiszcze do czytania na kindlu, na którym czytam tylko w drodze do i z pracy, dlatego długo mi zeszło z przeczytaniem tego (ostatnie 20% już dokończyłem na szybko w domu, bo nie mogłem się doczekać co się dalej wydarzy).
Dalinar <3

#bookmeter
Pobierz panpikuss - 268 - 1 = 267

Tytuł: Droga Królów
Autor: Brandon Sanderson
Gatunek: ...
źródło: comment_1588152846OjG2tDrGV9qG6Es6PUrOd8.jpg
  • 4
@panpikuss właśnie nie rozumiem zachwytów. Kupiłem bo wykop polecał, przeczytalem 200 stron i uznałem że przy takim już pomijaniu nudnych wątków odpuściłem. Całkiem. Szczerze sprzedalbym książkę.
  • 1
@dertom: później robi się ciekawiej. Ogólnie Sanderson strasznie długo i dogłębnie buduje charaktery i kreuje świat, co niestety w moim odczuciu jest zbyt długie. Możnaby spokojnie uciąć 200 stron z tej książki i nic by nie straciła. Ciekawie robi się dopiero po ok. 75%. Skończyłem 1 część i jakoś za drugą nie mogę się zabrać od 2 lat. Nie rozumiem trochę zachwytów nad tą serią.
@dertom: Miałem to samo. Zabierałem się za tę książkę ze trzy razy. Jeżeli wytrzymasz początek, to zapewniam, że później dzieje się magia a książka jest naprawdę świetna.
@Kenneth66 wątek sprena i tego wojownika mostowego jeszcze spoko ale reszta mnie męczyła. Nie wiem czy jest sens wracać jak po kilkadziesiąt stron pomijalem bo nie mogłam przebrnąć przez inne wątki.