Wpis z mikrobloga

Drogie Mirabelki i Mirki. Co polecicie do pielęgnacji twarzy facetowi o wrażliwej cerze? W czasach liceum męczyłem się trądzikiem, dzisiaj co prawda trądzika już nie ma, ale są pewne pozostale po nim ślady, poza tym raz na jakiś czas pojawiają się jakieś pojedyncze pryszcze, do tego moja twarz ma tendencje do zaczerwienień, często też po goleniu szyi pojawiają się plany. Krótko mówiąc mam dość mocno wrażliwą skórę, chciałbym jednak widocznie poprawić jej wygląd.

Aktualnie stosuje żel do mycia twarzy Garniera do cery trądzikowej, ale szału nie robi. Co możecie mi polecić, aby mieć możliwie jak najgładszą skórę. Jak wszyscy wiemy pójście do kosmetyczki jest w tej chwili niemożliwe. Jak Wy radzicie sobie z wrażliwą skórą? Może jakiś peeling pomoże?

#niebieskiepaski #rozowepaski #kosmetyki #twarz #cera #looksmaxing
  • 4
@goldboy: no to codziennie ją katujesz czymś, co zdziera z niej warstwę ochronną i niczym później nie zabezpieczasz. Nic dziwnego, że jest wrażliwa ¯\_(ツ)_/¯ nawilżanie to podstawa! Spróbuj sobie zrobić zestaw z Natura Siberica Men, żel, krem, peeling raz w tygodniu