Wpis z mikrobloga

Oto Esmeralda, najpiękniejsza Simka, jaką udało mi się jak dotąd stworzyć. Wprawdzie może i ma nieco paskudny charakter, bo porzuciła swojego pierwszego narzeczonego i ich wspólne dziecko, po czym rozkochała w sobie 5-6 innych Simów (nie pamiętam dokładnie, straciłam rachubę) i regularnie zdradzała swojego drugiego narzeczonego, a następnie wrobiła swojego trzeciego narzeczonego w wychowywanie dziecka, którego ojcem jest jakiś inny Sim, ALE... xD rozwinęła wiele umiejętności do maksymalnego lub prawie maksymalnego poziomu bez żadnych kodów, oprócz wspomagania od czasu do czasu Hełmem Mądrości do dostania w nagrodę za punkty aspiracji i szczęścia, więc wszystko na legalu. Dorobiła się całkiem sporej fortuny własną pracą, bez kodów na kasę. Ponadto osiągnęła szczyt kariery Biznes i uzyskała maksymalną reputację, a że było to zgodne z jej głównym pragnieniem życiowym, od czasu awansu jej nastrój jest permanentnie platynowy. Uroda Esmeraldy to akurat w dużej mierze zasługa modów. Ale wyszła tak piękna i okazała się być tak uzdolniona, że żal mi oglądać ją starą, a na końcu stracić, więc regularnie przedłużam jej barwny żywot, każąc pić Eliksir Życia, regularnie zdobywany w nagrodę za punkty, więc też na legalu. :D Jednak prawdopodobnie nie będę mogła tego robić w nieskończoność lub po prostu nie będzie mi się chciało, więc może zrobię z niej wampira, ale jeszcze nie wiem, czy to dobry pomysł, bo chyba nie będzie się fajnie grało, kiedy będzie mogła funkcjonować tylko nocą. #simsy #chwalesie
takietomile - Oto Esmeralda, najpiękniejsza Simka, jaką udało mi się jak dotąd stworz...

źródło: comment_1588064651kN682OP6Tt2MVYSqq8YO6Y.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@takietomile: wooow, no widzę właśnie że na modach, bo na pierwszy rzut oka w życiu bym nie powiedziała, że to dwójka, dopiero tło za nią i opis mnie naprowadził :D
  • Odpowiedz
@takietomile niezła dupeczka
Ja jak mam ładnych simów albo simki to specjalnie robię im dużo dzieci z różnymi partnerami żeby przekazać jak najwięcej genów i stworzyć dużo ładnych mieszanek :p
  • Odpowiedz
@0p0p0: uznałam, że odrobina tuningu nie zaszkodzi :D przy tworzeniu Esmeraldy starałam się nie przedobrzyć z hiperrealizmem, ale obecnie staram się używać modów jeszcze bardziej Maxis matchowych
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: właśnie powiem Ci, że dzieci wychodzą z niej takie niezbyt xD trochę to wina średnio urodziwych tatusiów, a trochę jej, bo lekko przesadziłam w okolicy brwi i powiek, mimo że na niej wygląda to ok, to dzieci dziedziczą cechy jej twarzy tak brzydko wyostrzone. Troje dzieci, dwaj tatusiowie NPC, jeden stworzony przeze mnie, ale ja chyba nie umiem tworzyć przystojnych Simów płci męskiej, bo niby dłubię w edytorze, a jak
  • Odpowiedz
@takietomile no u mnie też były takie sytuacje że ktoś ładny miał paskudne dzieci, bo się wyostrzały najbardziej charakterystyczne cechy
U mnie to jest zawsze skrajne, albo piękne dzieci takiej osoby, albo paskudne
A czasem para zwyczajnych simów ma nagle piękne dziecko hehe
A ja to simów wcale nie tworzę, bo nie umiem, chociaż mam takie mody - dodatkowe suwaki do regulowania twarzy, że nawet twarz może być niesymetryczna, ale nie umiem
  • Odpowiedz
dodatkowe suwaki do regulowania twarzy, że nawet twarz może być niesymetryczna


@PyraPrzeznaczenia: o kurczę, skąd masz, pamiętasz może, podzielisz się? :D takich to nie mam!

jak to nie umiesz z tego korzystać? :< chodzi o to, że nie wychodzą Ci fajni Simowie, bo nie umiesz zgrać suwaczków w jakąś zgrabną całość?
  • Odpowiedz