Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

Długo mnie nie było. Jakiś taki dziwny czas w życiu...
Mam dla Was dzisiaj "Cry me a river" - na moim świeżutkim kanale na youtube. Wiem - nagrywane ziemniakiem, ale o tej porze i w tym świetle nie wyciągnę z tego nic więcej :)
Jest tam też nagranie Adele - when we were young. Póki tam jest, to niech będzie, ale na pewno nagram całość i lepiej.
Kanał się będzie pewnie jakoś tam rozwijał, ale nauka tego całego nagrywania idzie mi jak krew z nosa pod górkę. Także cierpliwości :)

Link do filmu: https://youtu.be/wT5FJMJD1zM

Miłego odsłuchu, bo oglądanie takie sobie :)

Howgh!

#mirabelkaspiewa #spiewajzwykopem #muzyka #cover #nagrywaneziemniakem
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mirabelkowna26:

Są ludzie, którzy lepiej śpiewają ode mnie

Zawsze znajdzie sie ktos lepszy od nas, ale to nie powod zeby z czegos rezygnowac, poza tym w tych programach nie chodzi tylko o spiewanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mirabelkowna26: hmm nie oglądam tv od 10 lat...Dla mnie kiedyś szansa na sukces była wyznacznikiem prestiżu. Co widać np. Po Krzysku Zalewskim. Kiedyś był też idol, Flinta, Wydra, nie wiem czy też nie Brodka. Teraz chyba jest xfactor czy mam talent. Xfactor np. Wykreował One Direction, nie wiem jak mam talent.
  • Odpowiedz
@Mr_Rh-: dziękuję Mirku. Ale co jeśli oni grają disco polo? Przez gardło mi nie przejdzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na weselach mogłabym grać. Zawsze jest dużo jedzenia. A ja lubię jeść ()
  • Odpowiedz
Nie tak dawno ludzie z dobrym warsztatem grali chałtury żeby mieć za co grać dobrą muzykę - ale teraz pewnie robią w corpo ;)
A nie ma już prób chórów w MOKach - tam ponoć można popracować nad wokalem
  • Odpowiedz