Wpis z mikrobloga

@r4mz3yyy:
Children of the Nile, Foundation, Hearthlands.
Podobne, ale z trochę inna mechaniką zobacz Northguard, Ostriv i Grand Ages medieval
Jeszcze był tytuł taka zrzynka zeusa, ale cholera nie umiem sobie przypomnieć, jak mi różowa odda lapka po kwarantannie to zerknę bo tam na jakimś koncie ją mam bo dużo w to grałem.
  • Odpowiedz
  • 2
@zajcus opie coś Ty zrobił?! Teraz będę musiał zainstalować i wmówić żonie, że nadgodziny muszę robić na homeoffice ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sababukin: Może będziesz się orientował. Gra w podobnych klimatach i wydana mniej więcej w podobnym czasie. Wybierało się jedno z plemion Ameryki ( Aztekowie, Inkowie, Majowie itp ) i trzeba było zjednoczyć pozostałe plemiona przed wpadnięciem konkwiskadorów. Za cholere nie mogę sobie przypomnieć tytułu a już trochę czasu spędziłem szukając tego. Gra miała fajną mechanikę i rozwiązania :)
  • Odpowiedz
@Owlosiaty-Dzik: Jest podobne, ale sumienie nie pozwala mi tego polecać ¯\(ツ)_/¯
@marek-wrzosek-94: Nie kojarzę, jedyna gra jaka mi przyszła do głowy to American Conquest, ale o co w niej chodziło fabularnie to nie pamiętam, ale to raczej bym stawiał w podobnych do Cossacks, choć jak lubisz grać takimi plemionami to gra zacna ¯\
(ツ)_/¯
  • Odpowiedz