Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Nie pierwszy raz czytam tutaj, że szczupli faceci są podrywani przez grube dziewczyny i sam też mam takie doświadczenia. Z czego to się #!$%@? bierze? Przecież to by komicznie wyglądało, chudy facet z grubą laską. Czy one to robią, bo wiedzą, że nie mają szans z normalnie zbudowanym? Ciekawe czy podrywają też grubych facetów?

Nie mam zbyt dużych wymagań co do wyglądu, ale sorry, bycie grubym to dyskwalifikacja. Lekka nadwaga ok, ale bez przesady.

Ostatnio mnie 1 zapraszała na podwójną randkę, 1 para + ona i ja. Odmówiłem i napisałem wprost, że z nią na randkę nie pójdę. Odpisała coś w stylu "haha myślałeś, że to randka? No coś ty". Spotkaliśmy się 2 razy w życiu w grupie znajomych i pisała do mnie pół roku po tym.

Czemu nie może mnie podrywać jakaś chuda dziewczyna?? Taką to bym z otwartymi ramionami witał () chuda, szczupła, anorektyczka, obojętne!

#tinder #badoo #zwiazki #przegryw #nadwaga #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Jest teoria, że przeciwieństwa się przyciągają. Ja np zauważyłem coś podobnego w kwestii koloru oczu, mam najpopularniejszy, brązowy, i nigdy nie zauważyłem, żebym mógł się dogadać z brązowooką, wręcz czułem z ich strony w stosunku do mnie nić nieporozumienia. Nie mam natomiast problemu z dogadywaniem się z dziewczynami z niebieskimi/zielonymi oczami. U znajomego, który ma niebieski kolor oczu, zauważyłem, że ma problem z dogadywaniem się z dziewczynami z niebieskim/zielonym kolorem
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: sam jestem szczupły i mnie też grubsze odpychają, są dla mnie kompletnie aseksualne, natomiast dla tych szczupłych ja jestem aseksualny :(

A widziałem parę razy facet grubszy i szczupła laska xd, a on wolałby grubsza z krągłościami

Ale ten świat jest #!$%@?
  • Odpowiedz
sam jestem szczupły i mnie też grubsze odpychają, są dla mnie kompletnie aseksualne, natomiast dla tych szczupłych ja jestem aseksualny :(


@Kofifix: Możesz mieć rację. Przy czym możliwe, że szczupłe laski chcą faceta, który ma większą masę od nich, bo przy nich czują się bezpiecznie. Bo jak tak teraz pomyślę, to:
- moja była dziewczyna, była chudsza ode mnie.
- jedyne dwie laski w moim życiu, które mi się podobały i
  • Odpowiedz
@hell_awaits: Ale dziwne jest też postrzeganie mitycznego wyrażenia "czuć się bezpiecznie" które jest zależne od kilogramów :)
Jednen rabin powie, że musisz być większy od niej, drugi że musisz zarabiać 10k miesięcznie żeby poczuła się bezpiecznie. Jeśli normalnej kobiecie spodobasz się jako facet to gdzieś będzie miała czy jesteś od niej o kilogram chudszy czy grubszy. Zaznaczam, normalnej :)
  • Odpowiedz
@qwerty333: Ja nie widzę w tym nic nienormalnego. Ludzie mają swoje standardy i tyle. A absolutnie nie dziwię się temu, że dużo lasek nie chce takiego szczypiora jak ja, bo co im po taki? Życie, nie mam z tego powodu pretensji ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz