Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Onbezwasa: Ograniczony budżet do ok.300-400zl (ale chyba będę musiał na coś zapolować) Chciałbym coś porządnego bo spędzam za dużo czasu przy komputerze. #pwr #!$%@?ło i tyle projektów to nigdy nie widziałem na oczy (°°
@Onbezwasa: Cholercia, szkoda że wcześniej o tym nie wiedziałem (i że wcześniej nie zobaczyłem twojej wiadomości to bym dzisiaj pojechał ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). No cóż przejadę się jutro. Wielkie dzięki za info. A co do strąki znalazłem jeden ciekawy ale nie ma regulowanych podłokietników ( CorpoComfort BX-4032EA Czarny) a te co mają to już zdeczka drogie, na gamingowe nawet nie patrzę bo to chłam (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Machado: Mam smarta, już od kiedy za darmoszke go dali to jak prawowita cebula go wziąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to jest napisane że można o 4 cm wyregulować ten odcinek . Jak nic w Świdnicy nie znajdę to chyba go zamówie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hesti: Stary to chyba bardo dawno ona była bo jak pojechałem tam we wtoek to sklep był całkowicie pusty. @Onbezwasa: @Machado:Zamówiłem ten fotel https://allegro.pl/oferta/biurowy-fotel-obrotowy-ergo-720-krzeslo-do-biurka-8563524629 i jak na pierwsze 10 minut siedzenia na nim jest spoko. Nie wiem jedynie jak poprawnie ustawić sobie tą podpórkę pod odcinek lędźwiowy, ale może do tego dojdę. Najbardziej cieszę się z regulowanych podłokietników i faktu że plecy i siedzisko ma z materiału a nie