Wpis z mikrobloga

#przegryw #odchudzanie #gownowpis
Powiem wam jeżeli ma się silną wole to głodówki to najlepsze diety
Przegładzacie się przez jakiś tydzień (nie mówię żeby nie jeść nic, ale jeść bardxo mało) a potem macie skurczony żołądek i jecie mniej przez to chudniecie w normalnym tępie
  • 8
@Eugeo: na odchudzanie to tylko deficyt kaloryczny w miarę silna wola i cierpliwość, nawet nie trzeba się mordować na siłce, ba nawet w ogóle nie trzeba nic robić (co oczywiście nie jest zbyt zdrowe). Głodówki faktycznie mają efekt, nawet bardzo szybkie efekty, ale szybkie odchudzanie nie jest za dobre/zdrowe dla organizmu ¯\_(ツ)_/¯ Dlatego lepiej jeść co się chce, liczyć wszystko i powoli sobie tracić kilogramy ( ͡° ͜ʖ ͡
@Eugeo: rozumiem Twój tok myślenia, ja sam po sobie jak wjechałem na dłuższy czas na 1800kcal dziennie już miałem wrażenie że jednak się "skurczył" i nie jestem w stanie dużo zjeść na raz. Jednak dla mnie i tak najistotniejsze było ograniczenie apetytu aby mnie nie ciągnęło do lodówki, a najlepiej na mnie działają produkty z białkiem (serki wiejskie), pomimo że ich nie lubię, to jak sobie w pracy taki zeżrę "na