Wpis z mikrobloga

@ahura_mazda: widać profesjonalizm, świetna robota
Sam bym nigdy nie wpadł że można tam zanucić "to jest kanał sportowy" xD Na początku nie wiedziałem o czym Smoku mówi :P Dopiero później jak puściłem się zorientowałem że no rzeczywiście można :P
@ahura_mazda: Jak wygląda podział zadań gdy ktoś potrzebuje np. czołówkę do serii filmów na youtube? Idzie się osobno do grafika, a osobno do Ciebie; Ciebie poleca grafik czy przy tak małych projektach sam grafik jest wystarczający i coś poszuka z sampli, a Ty ogarniasz poważniejsze projekty?
@DerMitteleuropaer najpierw idzie się do mnie (osoby odpowiedzialnej za muzykę), a potem do grafika / animatora. Oczywiście jeżeli mówimy o profesjonalnym podejściu, tak jak w przypadku Kanału Sportowego. Tutaj u Mejwenów graficy na początku zasugerowali mi tylko pewien kierunek, co było super pomocne i spowodowało, że intro muzyczne zostało zaakceptowane praktycznie bez żadnych poprawek.
@ahura_mazda: Fajne!
A na końcu jest żywa gitara? Wiem, że teraz cyfra wiele potrafi, ale te "brudy" po ostatnim dźwięku dodają fajnego klimatu i myślę, że to jednak żywe ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo raczej: mam nadzieję ;)
@3Ramirez każdy ma jakieś skojarzenia, ale nie mów proszę stricte o zapożyczeniach, bo nic nie było zapożyczane, ani z reklamy Messengera, ani z Muse, ani z jakichkolwiek innych referencji. Intro Kanału Sportowego jest wynikiem czystej kminy, bez wzorowania się na czymkolwiek :)