Wpis z mikrobloga

@dudi_: Czy GPC nadaje od tygodnia że przesyłki pocztowe to mordowanie ludzi?

Popatrz, wasze do rzeczy też można w wydaniu papierowym zamówić! Skandal!...

jw. Brak u Ciebie jakiejkolwiek logiki.
  • Odpowiedz
xD I już mamy pierwszy fikołek. Porównanie ważności wyborów prezydenckich z przeczytaniem jakieś szmaciarskiej gazety. Jedno nieważne i niebezpieczne, drugie ważne i bezpieczne. Dawaj dalej bo zabawne to jest.


@ediz4: Ale przecież o to w tym chodzi. Wybory są ważne i powinny być bezpieczne, a nie będą: muszę spotkać się z listonoszem, pokazać mu dowód, podpisać odbiór pakietu wyborczego, iść na pocztę i wrzucić pakiet do skrzynki (stojąc w ogromnej
  • Odpowiedz
@ediz4: a czy GW namawia do kupna prenumeraty papierowaj teraz? czytać umie? próbowałeś znaleźć papierową prenumeratę GW wchodząc z jej strony głównej? Czy dalej pijesz do zaindeksowanej strony wrzuconej w internet dawno temu, do której nie dojdziesz z głównej strony? Chyba za dużo od ciebie wymagam.
  • Odpowiedz
@ediz4: nie, chcę ci pokazać, że w tym momencie wchodząc na stronę główną do prenumeraty papierowej nie dotrzesz. Nigdzie nie napisałem, że ich nie sprzedają. Sprzedają je tak samo jak każda inna gazeta, czy to z prawa czy z lewa. Ale nie reklamują jej i ze strony głównej możesz się dostać tylko do wersji cyfrowej.
Do tego prenumerata teczkowa nie ma nic wspólnego z listonoszem i pocztą. Z mojej strony
  • Odpowiedz
nie, chcę ci pokazać, że w tym momencie wchodząc na stronę główną do prenumeraty papierowej nie dotrzesz. Nigdzie nie napisałem, że ich nie sprzedają. Sprzedają je tak samo jak każda inna gazeta, czy to z prawa czy z lewa. Ale nie reklamują jej i ze strony głównej możesz się dostać tylko do wersji cyfrowej.

Do tego prenumerata teczkowa nie ma nic wspólnego z listonoszem i pocztą. Z mojej strony koniec dyskusji, bo szkoda klawiatury na dyskutowanie z kimś, kto nie potrafi ze zrozumieniem czytać. Ale za to parę groszy ci wpadło za komentarze ( ͜͡ʖ ͡€)


@dudi_: Nie wiem czy jesteś głupi czy ślepy
  • Odpowiedz