Wpis z mikrobloga

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o sprawie zatrzymania samochodu proliferów, myślałem że zrobili to wrażliwi ludzie, którzy będą mówili o miłości, tolerancji i braku akceptacji. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Na filmie nagranym przez zatrzymanego kierowcy słyszymy "wyj*e ci, spie***j stąd, jesteś śmieciem". Szok! Jak tak można zwracać się do drugiego człowieka?

Znalezisko z filmem: https://www.wykop.pl/link/5471833/

#wykop #mikroreklama #4konserwy #bekazlewactwa #aborcja #konfederacja
L3stko - Kiedy pierwszy raz usłyszałem o sprawie zatrzymania samochodu proliferów, my...

źródło: comment_15879138298UzXSRMxTFWRxEWDiILoMc.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@L3stko: Nic się nie dzieje bez przyczyny ¯\_(ツ)_/¯ akcja i reakcja. Chociaż zachowanie niewłaściwe, to oczywiste.
Coś jak Bosak tłumaczył posłance Wielgus, czemu została zwyzywana jak blokowała marsz niepodległości - bo po dobroci się nie dało i tym ludziom puściły nerwy.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: No tylko tutaj to sytuacja jest odwrotna, bo to czlowiek jadacy zgodnie z prawem i korzystajacy z wolnosci slowa jest blokowany, a potem mu groza. To ze sie z kims nie zgadzasz nie daje nikomu prawa do takiego zachowania, miejmy troche godnosci...
  • Odpowiedz
@graf_zero: no jest, szybka śmierć jest lepsza niż powolna w męczarniach i to jest fakt, a nie opinia, jeśli zapytasz dowolną ilość osób czy wolą szybką, bezbolesną śmierć czy agonię podczas tortur to 100% odpowie, że szybką śmierć
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Czyli wg ciebie wsrod osob homoseksualnych odsetek pedofilow jest taki sam jak wsrod osob heteroseksualnych? Fakty czasami bola, ale ciezko im zaprzeczyc.
  • Odpowiedz
@graf_zero: nie, zwykłe życie mam ja albo ty, ktoś ze zdeformowaną twarzą, kto będzie przykuty do wózka przez całe życie będzie obserwował jak inni żyją normalnie, uprawiają sport, #!$%@?ą się, tworzą rodziny, rozwijają nie ma normalnego życia, jest skazany na nieustające cierpienie już przy narodzeniu
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Ja tu nie odnosze sie do samego czynu pedofilskiego, tylko do deklarowanej seksualnosci osob, ktore pozniej dopuscily sie tego przestepstwa.

Jasne wsrod ksiezy jest duzo pedofili, ale to chyba nie jest tematem tej rozmowy. Nikt chyba nie bedzie zaprzeczal faktom, czyz nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MundY: ja się dopytuję, bo nie jestem tak bardzo zorientowany w statystykach, jaką seksualność deklarują księża? jest opcja, że zaznacza ktoś aseksualny? wtedy to chyba by nie miało sensu, co to pedofilii to nie ma znaczenia czy to ksiądz, czy homoseksualista pracujący w korpo, wszystkich ich powinni zabijać, ale to tylko mój osobisty pogląd i tak - postulat o karze śmierci wśród "lewaków" to raczej rzadkość
  • Odpowiedz
@MundY: Nawet mniejszy, bo osób niehetronormatywnych jest mniej ¯\_(ツ)_/¯ Tak myślałem, ciebie nie obchodzi wolność słowa tylko propagowanie nienawistnych i do tego kłamliwych treści. A jeśli chodzi o fakty pozwolę sobie zawołać @artpop, który lepiej sprawdza się w leczeniu niewiedzy niż ja.
  • Odpowiedz