Wpis z mikrobloga

@Ligniperdus: niestety ale do multi to tylko premade ma sens, a to też nie każdy, bo różnie ludzie krytykę znoszą. Granie solo to masochizm.

Żeby nie było to nie znaczy że każdego pouczam jak ma grać i krytykuję, chodzi o generalizację interakcji w zespole :p
  • Odpowiedz
@carnaval: @asunez: wszystko fajnie, tylko jak człowiek sobie wymyśli "chcę grać TERAZ" to ciężko zebrać w ciągu 5min ekipę na 1-2h gry... i spoko, wytrzymam to że ktoś nie ogarnia, jest głupi... cokolwiek... ale jak się ma na karku 3x lat i słyszy na voice chacie dzieci ujadające do siebie i kłócące się kto bardziej throwuje a kto dopiero zacznie throwować...
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: zdaję sobie z tego sprawę. Sam mam bliżej do 30 niż 25, więc doskonale rozumiem, że znajomi nie są zawsze na zawołanie - i nie dotyczy to tylko OW, ale każdej gry multiplayer. Sam ostatnio wolę grać singleplayera niż próbować zwoływać ekipę do jakiegoś multi, a samemu mi zbrzydło granie w OW totalnie. Na tyle, że nie pamiętam kiedy ostatni raz w ogóle odpaliłem.

Możesz też poszukać na różnych
  • Odpowiedz
@asunez: @Ligniperdus: możecie wpadać do nas, obecnie "stale" (czyli codziennie min 2-3h) gram z ziomeczkiem z Algeri, 19 lat, ale spoko ziomek, z jednym mireczkiem (jutro będzie już dostępny), często mój irl ziomek wpada no i ktoś zawsze na discordzie się znajdzie. Polecam używam discorda z reddita, raczej "starsi" goście, rózne narodowiści, angielskie community i w sumie fajnie się gra.

Zwykle min w 3 osoby gramy (pól teamu),
  • Odpowiedz