Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja szukam samochodu do 10000 zł, służyć będzie głównie do podjechania na zakupy, a do tego 3-4 razy w miesiącu(niedługo może częściej) 150-200 kilometrów. nie zależy mi jakoś szczególnie na taniej eksploatacji chociaż wiadomo że to fajny plus, dużo bardziej chciałbym żeby wewnątrz było przyjemnie, zależy mi na przemyślanej ergonomii i na przyjemności z jazdy. wytypowałem na razie że polowałbym na BMW E46 1.8is albo na Mazdę 3 z silnikiem 1.6. co z tego byście wybrali i dlaczego? macie może inne propozycje?

plusem bety byłoby bez wątpienia to że mój mechanik(zaufany i wątpię żeby chciał mnie zrobić w #!$%@? na trupie) sprowadza z Niemiec więc miałbym egzemplarz sprawdzony przez kogoś kto trochę bardziej ma pojęcie co robi niż ja
  • 7
@g1venchy: czas na e46 minął już wg. mnie kilka lat temu. Teraz to w większości gruzy, w których ciągle coś trzeba robić, sprowadzane egzemplarze nie będą w niczym lepsze, bo młodzież turecka zadbała o zarżnięcie ich za zachodnią granicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mazda 3 będzie chyba mocno dobita za 10k, plus taki stary samochód z tak słabym zabezpieczeniem blach, to proszenie się o kłopoty.
Rozsądny wydaje