Wpis z mikrobloga

#wykopowyalbumroku, kategoria metal
Dotarliśmy do wielkiego finału.
Wybraliście 5 najlepszych albumów, po jednym z każdej dekady. Teraz zestawiamy je ze sobą w ostatniej, finałowej rundzie. Zwycięzca zostanie ogłoszony we wtorek (28.04)

Mój autorski tag #wykopowyalbumroku ma już ponad 80 obserwujących <3. Dziękuję każdemu, kto wziął udział w tej zabawie i który śledzi te ankiety.


Najlepszy album metalowy - finał wszechczasów

  • Black Sabbath - Paranoid 31.5% (240)
  • Metallica - Master of Puppets 28.2% (215)
  • Metallica - Metallica (Black Album) 12.3% (94)
  • Tool - Lateralus 16.3% (124)
  • Mgła - Exercises in Futility 11.7% (89)

Oddanych głosów: 762

  • 57
  • Odpowiedz
ja nie chcę zrozumieć.


@Czesiowcy: i bardzo dobrze

czyli wykop zadecydowal: Master of Puppets najlepsza plyta metalowa z calych lat 80ych xD

nie mam wiecej pytan.

ale nie jestem metalowcem, wiec co ja tam w sumie wiem....
  • Odpowiedz
zawsze mnie zastanawia nietolerancja metalowcow wobec innych opini... ehhh


@Wachatron: stary, to Ty sie sapiesz, że ktoś wybrał Master of Puppets zamiast czegoś innego na lata 80-te. Ja bym wybrał Follow The Blind Guardianów, ale taki urok popularnego głosowania, chyba jestem w stanie z tym żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Czesiowcy: no rzeczywiscie, ale sie sapie...

napisalem na gownoportalu ze "dziwi mnie ze w latach 80' w których thrash metal mial swoj najlepszy czas (Sodom, Kreator, Destruction, Sepultura, Slayer etc. ) wykopkowe metaluszki wybierają akurat Master of Puppets "

to ty sie sapiesz ze ja to napisalem... ¯\_(ツ)_/¯

i tak mozna w kolko
  • Odpowiedz
w sumie co jest takiego strasznego w jedzeniu ramenu?


@Czesiowcy: absolutnie nic

nie rozumiesz o co mi chodzi (bez zadnych podtekstow to pisze), a mi sie nie chce znowu po raz setny do tego wracac, na tagu BM przez ostatnie 2 lat to tlumaczylem skad wzialem ramen we wpisach... ;)

a co do bycia trve - chciałbyś być czy nie ? bo jeżeli nie, to chyba masz w to #!$%@?, prawda
  • Odpowiedz
@Wachatron: mam dokumentnie #!$%@?. Chyba nawet w czasach gimnazjum, gdy ludzie się tym przejmowali (a wierz mi, było to dłuuuugie lata temu), miałem #!$%@?, bo słuchałem power metalu i było fajnie, bo zawsze lubiłem Tolkiena. Ale nie bez pewnej fascynacji podziwiam z boku, jak bunt bandy szurniętych nastolatków zrodził całe ideolo powiązane z muzyką rozrywkową. I to ostatnie zdanie to nie jest szydera.
  • Odpowiedz
@CojonesComoMelones smieje sie w glos #!$%@? xddd

Jedna z gorszych plyt bs, wie plyty wsiowej metaliki dla gimbusow, przehajpowany tool dla alternatywnych bananow no i jedna jakas lepsza w tym zestawieniu.

A gdzie setki zajebistych plyt ja sie pytam???
  • Odpowiedz
Ponieważ napłynęło tu wiele osób nieznających kontekstu, wyjaśniam: te 5 płyt zostały wyłonione w długiej serii innych głosowań, i nie jest to mój osobisty top. Lista finałowa wyszła cokolwiek absurdalna, ale cóż, to zabawa tylko ¯\_(ツ)_/¯ Wejdźcie na tag i sami zobaczcie, jak wyglądały poprzednie starcia
  • Odpowiedz
@CojonesComoMelones: o super, może mi ktoś wyjaśnić fenomen Paranoida? xD
Nie wiem, jak lubie black sabbath tak tego jednego NAJPOPULARNIEJSZEGO UTWORU nie jestem w stanie znieść, Ozzy w nim brzmi jakby śpiewał w drugim pokoju, ogólnie ma takie strasznie dziwne brzmienie co czyni go dla mnie asłuchalnym
  • Odpowiedz
@Umeraczyk: Prawie każda kapela ma swój jeden hicior, który zaistniał w powszechnej świadomości: Paranoid, Smells Like Teen Spirit, The Trooper, Enter Sandman, trochę by się tego znalazło. Że już nie wspomnę o one-hit wonderach typu "The Final Countdown" Europe czy "Beds Are Burning" Midnight Oil
  • Odpowiedz