Wpis z mikrobloga

#wykopowyalbumroku, kategoria metal
Dotarliśmy do wielkiego finału.
Wybraliście 5 najlepszych albumów, po jednym z każdej dekady. Teraz zestawiamy je ze sobą w ostatniej, finałowej rundzie. Zwycięzca zostanie ogłoszony we wtorek (28.04)

Mój autorski tag #wykopowyalbumroku ma już ponad 80 obserwujących <3. Dziękuję każdemu, kto wziął udział w tej zabawie i który śledzi te ankiety.


Najlepszy album metalowy - finał wszechczasów

  • Black Sabbath - Paranoid 31.5% (240)
  • Metallica - Master of Puppets 28.2% (215)
  • Metallica - Metallica (Black Album) 12.3% (94)
  • Tool - Lateralus 16.3% (124)
  • Mgła - Exercises in Futility 11.7% (89)

Oddanych głosów: 762

  • 57
Uuu... Mamy #!$%@? konesera, który się zesra jak usłyszy Metallikę, bo zbyt mainstreamowa i jak można tego słuchać.


@Burstaine: lubię Metallikę... nie rozumiem o co ci chodzi

dziwi mnie ze w latach 80' w których thrash metal mial swoj najlepszy czas (Sodom, Kreator, Destruction, Sepultura, Slayer etc. ) wykopkowe metaluszki wybierają akurat Master of Puppets (który to album bardzo lubię, ale nie nazwałbym go najlepszym albumem dekady lat 80).

Mam dziwne
nie zesrajcie się, taki wygląd wasz xdd


@mruwka_faraonka: hmm ok

piszesz do ultra fana Scootera, eurodancu i muzyki elektornicznej... takze tego... cokolwiek ziomek xD

ale patrzac na zestawienie, stiwerdzam ze mam wieksza wiedze o metalu niz 90% "metalowcow" , ktoryz znaja 5 kapel na krzyz

thrash metal? no black album, a coz innego ?
black metal ? no batjuszka/mgla/dimmu
heavy metal? paranoid
motorhead ? Ace of Spades

BURZUM : uuuu nazisci...
@Wachatron: stary, wszystko, co piszesz, sprowadza się z grubsza do obrazka poniżej. Twoja elitarna wiedza na temat gatunku, ekhm, muzyki rozrywkowej, kaze Ci zapłakać, bo ktoś muzyki tylko słucha, a nie szuka tajemnej wiedzy na temat kawałka nagranego w szopie przez zbuntowanego nastolatka z dziwną ksywką. A na koniec apoteoza hipsterstwa, "i tak nie zrozumiesz". Nie wiem, jak inni, ja nie chcę zrozumieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1587902442KlLdZXRHqOxNzEpAtljwf4.jpg