Wpis z mikrobloga

Nie macie już trochę tak, że ta cała pandemia zaczyna Was męczyć i nudzić? Nie w tym sensie, że sam fakt restrykcji, ograniczeń, ale już w sumie trochę nudzi nawet słuchanie o tym i czytanie kolejnych newsów, które właściwie nie wnoszą nic nowego? Już pierwsze emocje opadły, codzienne rozmowy o tym samym i już ma się ochotę siedzieć i zająć własnymi sprawami, a niech się dzieje co ma się dziać. Minie to minie, nie minie to trudno też nic nie wniosę? Będzie dobrze to będzie, nie będzie to trudno. I tak codzienne słuchanie o tym nic nie zmienia ani ekscytowanie się kolejnymi tymi samymi newsami? Już nawet mi się nie chcę zaglądać co nowego słychać i ile nowych zarażonych. Chyba, że to pierwsze oznaki depresji :D
#koronawirus #2019ncov
  • 10
@aardwolf: ale ja tam nie zasugerowałam, że mój świat jest taki sam. Po prostu to już męczy i nudzi. Każdemu świat się zmienił. Chociaż na pewno jednym bardziej drugim mniej. Przynajmniej na razie.
@aagaatkaaa: Ja już dawno przestałem śledzić te newsy, na samym początku też unikałem większości, bo jak tylko zaczynało się czytać to miałaś całą rozpiętość od "to nic strasznego" po "umrze 95% ludzkości", potem jeden, drugi, dwudziesty lek, który za chwilę ma się okazać cudowny, a potem cisza. Szkoda nerwów na tę dezinformację. Ograniczyłem się do statystyk i wypowiedzi ludzi z tytułami naukowymi.