Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@roszej: śmiesznie, że za parę lat młodzi nawet nie będą kojarzyć co to karta telefoniczna (budki na żetony czy monety to pewnie z filmów będą kojarzyć), a mi stary za dzieciaka kazał stać pod pocztą, gdzie było ze 20 budek i patrzeć czy ktoś nie zostawia zużytej karty albo wyciągać ze śmietnika. Swoją drogą to niezły temat na pastę - o starym, kolekcjonerze kart telefonicznych.
@sotarKratos niestety nie pamietam mam tylko jedną z Łodzią ale na serię to nie wyglada. Szlakiem orlich gniazd, karkonosze oraz beskid Śląski i żywiecki te wyglądają z opisu na serie. Zbierałem stosunkowo krótko.
Moja ulubiona to była Legnica z pirewszego zdjecia.
@matixrr: Miałem jakieś białe karty, ale to chyba testowe były, nie można było z nich dzwonić. Mam karty kombinowane, gdzie ktoś próbował np. malować pasek lakierem bezbarwnym, naklejać folie, paski z kaset magnetofonowych lub vhs. Niektóre karty był całkiem przecięte i pasek wycięty, i na jego miejsce wstawiona jakaś samoróbka, a karta posklejana taśmą. Raczej wątpię, że to działało.

Generalnie to chyba kupie sobie kiedyś taki aparat na karty magnetyczne. Widziałem