Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio brakuje mi strasznie seksu... czasami bliskości, zaczynam się zastanawiać czy tak bardzo to po mnie widać, bo klient do mnie napisał czy nie poszłabym z nim na kawę, rozmowa troszkę zeszła na temat seksu. Niby fajny jest, wysoki, przystojny, umięśniony, dobrze nam się rozmawia, ale ma żonę i dzieci, a już wiem że jego żona jest o mnie zazdrosna, bo gdy dzwoni do niego jak jest na firmie i usłyszy mój głos to zaraz na kamerce chce gadać o.O

Ja tam bym chętnie z nim ten tego, chociażby tak bez zobowiązań, seks dla czystej przyjemności, no ale on jest zajęty i nie wiem czy ryzykować.. co ja mam robić? Wiem, że to moja decyzja Ale nie jestem pewna. Lubię jak on jest blisko :(

#rozowepaski #niebieskiepaski #relacje #zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli to nie zarzutka, to weź Ty się mocno palnij w leb.

Facet jest zajęty i ma żonę, dzieci.
W razie czego to on zdradzi, jasne, to on rozwali rodzine.
Ty nikomu nic nie przysięgałaś.

Ale zadawanie się z kimś zajetym i świadome przyczynianie sie do tej zdrady też jest niemoralne i nieetyczne. Znajdź sobie kogoś wolnego, zamiast zachowywać jak nie napisze już co..