Wpis z mikrobloga

@RozowaZielonka: OH jest naliczana za każdy rozpoczęty miesiąc, więc jeśli masz fakturę za na przykład 1 marca-2 kwietnia to policzą ci za kwiecień przy tej fakturze.
Oferta podstawowa to jest nazwa dodatkowej oferty z ubezpieczeniem na naprawę domowych awarii i generuje właśnie te około 20 zł OH za miesiąc. Oferta bez bonusów i OH to taryfa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RozowaZielonka: odpowiem Ci tutaj szczegółowo.

TARYFA G11 jest możliwa czyli bez opłaty handlowej.

Ty masz TARYFĘ G11 Z OFERTĄ PODSTAWOWĄ czyli G11k.

Jeżeli nie przedstawił Ci samej taryfy G11 to reklamacja. Przygotuj się na walkę. Jest tez opcja zadzwonić na infolinię i zrezygnować z tego gówna. Ale jest za to kara 7 zł miesięcznie. Ja tak zrobiłem ale mają na to 30 dni. Wtedy przejdę na samo G11. A walczyć o
@davidero69: Cennik taryfowy energii elektrycznej zmienił się raz, na początku roku, dla omawianej tutaj firmy URE zatwierdziło go od 14 stycznia. Nie rozumiesz swojej własnej faktury, jeśli uważasz, że coś "cały czas" idzie w górę.

@RozowaZielonka:

czyli nie ma innej oferty

Nie dziwię się, że się dałaś naciąć chytremu sprzedawcy jeśli masz takie problemy z interpretacją tego, co się do ciebie mówi, drugi komentarz z rzędu kompletnie przekręcasz moje słowa
@RozowaZielonka: bo to jest oferta podstawowa - tak się nazywa ten cennik. Trzeci raz ci to piszę. Słowo "podstawowa" nie implikuje ani tego, że jest jedyna ani tego, że jest najtańsza czy najwęższa. Umów się przez infolinię na odsłuchanie tej rozmowy, jak faktycznie padło "bez żadnych pakietów" to możesz coś zdziałać. Ale sam fakt, że ci to przedstawiono jako ofertę podstawową to żaden błąd.
@RozowaZielonka:

dla mnie oferta podstawowa to goły prąd bez dodatów

XDDD. I co ja będę się produkować dla kogoś, kto nie rozumie co to jest nazwa własna i że chłopski rozum raczej się nie nada jako podstawa reklamacji. Jeszcze podpisywałaś umowę stacjonarnie, a nie tak jak mi się wydawało przez telefon, czyli literalnie dostałaś przed nos jakiś papier, na którymś gdzieś musi być cennik, bezmyślnie złożyłaś podpis, bo po co czytać,
Cennik taryfowy energii elektrycznej zmienił się raz, na początku roku, dla omawianej tutaj firmy URE zatwierdziło go od 14 stycznia. Nie rozumiesz swojej własnej faktury, jeśli uważasz, że coś "cały czas" idzie w górę.


@kraglapyrka: pewnie, że nie rozumiem, bo co rachunek te opłaty poza moim zużyciem idą w górę. Zużycie mam mniejsze, a rachunek wyższy.
@RozowaZielonka:
Googluj nazwa własna.
Nie pracuje w energa, ale strzelam co mają na myśli - podstawowa, czyli taka, która domyślnie przedstawiana jest klientom. Wpadniecie na to zajęło mi 30 sekund.
Idź podpisz sobie jeszcze z dwie umowy bez czytania a potem wojuj na wykopie chłopskim rozumem.
@kraglapyrka: tso xD nie wiem jak na to niby wpadłas, bo były przedstawione mi ze 3 oferty jednocześnie, czyli wg twojej logiki wszystkie były podstawowe.
oferta podstawowa = zawierająca najmniej dodatków/ bez usług dodatkowych/ pakietów itd, tak jest wszedzie, no jak widac poza energą.
@kraglapyrka: #!$%@?, ty jestes naprawdę jakaś #!$%@?.
Moj komentarz "czyli nie ma innej oferty" odnosi się konkretnie do G11k, do tego że najprostsza, najtańsza, bez dodatków to g11k
Były oczywiscie inne oferty ale droższe z dodatkowymi pakietami, to chyba logiczne. Ale widze że ciebie to mocno przerasta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RozowaZielonka: jak brałaś stacjonarnie i nie orzedstawił Ci taryfy bez oferty to reklamacja, że zostałaś wprowadzona w błąd. Pierwszą odrzucą i trzeba walczyć dalej.