Wpis z mikrobloga

Co zwiedzać we wrocławiu? #wroclaw

czy taka trasa bedzie ok?:

Start na Rynq - Ratusz, nastepnie kierujesz się w kierunku Uniwersytetu na Wyspę Słodową, przechodzisz przez mostki az znajdziesz sie w okolicach Katedry, stamtąd spacerkiem Ogrod Botaniczny lub w kierunku Panorama Racławicka jako sztampa Zaraz niemal na przeciwko jest Muzeum Narodowe - można kilka znanych obrazów i mumie zobaczyć na jednym bilecie z panorama chyba, następnie wzdluz gmaszyska urzedu wojewodzkiego docierasz do Mostu Grunwaldzkiego, za mostem grunwaldzkim lapiesz tramwaj w kierunku ZOO, wysiadasz na przystanku przy Hali Stulecia i obok hali stulecia, troszke na polnoc masz Ogród Japoński. Jak starczy czasu to mozna do ZOO ale koszą drogo za wstep

#wroclawiu
  • 35
  • Odpowiedz
@Piotrekp666: spiz jest zdecydowanie przereklamowany! Piwo wcale nie jest niewiadomo jakie super a chlebek ze smalcem to nie jest to co na wszelkich odpuscikach wszyscy znaja - bywa zeschniety i niezjadliwy a jest kromką razowego chleba przecieta po skosie w trojkaty i zlozne ze soba z odrobina smalcu miedzy nimi. Bywa zupelnie niezjadliwe i smakowo gryzie sie z piwem czesto.
  • Odpowiedz
@krisip: a mi właśnie tam zawsze smakuje. uwielbiam ich piwo pszeniczne i wcale mi nie żal na nie dychy wydawać. wkurzać może tłok i często brak miejsc. no ale jak zwiedza, to musi tam wejść :P
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: u mnie :D a prawdę mówiąc, to gdziekolwiek. Kto co lubi. Osobiście lubię siedzieć na ogródku piwnym jakimś i patrzeć na ludzi. Wypij jedno w spiżu i zobacz czy Ci podpasuje, też mają miejsca na dworze.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: spiża sproboj, ale uwazaj bo mozesz sie rozczarowac, wiele osob go nie lubi. Mozesz jeszcze do ginessa na placu solnym skoczyc albo do john bulla tez na solnym, tam warto piwko wypic moim zdaniem. Jest też kawiarenka jas i malgosia w zabytkowych kamieniczkach jas i malgosia na rynku, zwykle latwo tam o miejsca jak nei na zewnatrz to piwnice maja tez ok.
  • Odpowiedz