Wpis z mikrobloga

Siemano, mam zagwostkę.

Jakis czas temu kupilem sobie na próbę 10 sławnego Kourosa na odlewkiperfum.pl. Jaki jest Kouros wie kazdy - najlepszy.
Niestety, 10ml szybko sie skonczyło i w tym tygodniu zamowilem sobie 100ml na notino.pl.
Ciągle jestem w szoku, bo nie spodziewalem się, że bedą sie od siebie różnić. I do tego tak mocno! Próbka była mocna i wyrazista, a to, co dostałem z notino jest delikatne i słodkawe. Podobienstwo jest, ale to tyle. Perfumy są różne.

I tu moje pytanie - czy są jakies różne wersje Kourosa czy wcześniej dostałem jakąś podróbkę, która lepiej mi siedzi niż oryginał?

#perfumy
  • 10
@Tetete: Twój Kouros został wyprodukowany w listopadzie 2019. Ja mam flaszki z 2018 oraz początku 2019. Obie pachną zacnie. Może trafiłeś na kiepską serię po prostu. Jeżeli zużyłeś tylko kilka psików, to możesz oddać do Notino.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tetete: Tutaj masz listę sprawdzonych sklepów. Możesz przed zakupem napisać do wybranego i zapytać się o batch code. Jak już będziesz miał magiczny kod, to wpisujesz go w checkfresh albo świerzomierz (wygugluj te witryny) i masz datę produkcji. Na podstawie otrzymanych wyników decydujesz się na zakup lub nie. Z fartem!