Wpis z mikrobloga

@korni007: To ja zawsze tak miałem ze swoim Kaliszem. Idealny środek trójkąta pomiędzy trzema stolicami wojewódzkimi, Poznaniem-Wrocławiem-Łodzią. Do Łodzi 122 km, do Poznania 120, do Wrocławia 118. Przypadek? Nie sądzę! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@K0saHejter do Wrocławia 80km(50min jazdy) do stolicy swojego województwa czyli Poznania 166km( 2h jazdy) xD Kobyla Góra here, wszyscy tutaj na zakupy jada do Wrocławia zresztą są bezpośrednie autobusy:) #!$%@? tak jest xd
  • Odpowiedz
@Misiek0987 robię 80km by jechać do Wrocławia by zrobić zakupy w sklepach ktorych nie ma u mnie. Pisze że głupie że mam bliżej do stolicy sąsiedniego województwa niż do swojego. Ostatnio jechałem pociągiem do Poznania to jechałem z 2h.
  • Odpowiedz
@susuke15 W dwie strony to 160km. Ja tu nie widzę nic dziwnego. Gdy mieszkasz w ościennej dzielnicy miasta też często masz do centrum innego bliżej niż do swojego. Jak to może być głupie? ¯_(ツ)_/¯ Inaczej się nie da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Akumulat: polacy w Internecie sa takimi idiotami, ze az szkoda gadac. Mem o murzynie z rasistowskiej reklamy gilette a polaczki adaptuja jak gdyby nigdy nic. Moze jeszcze incepcja to cos w srodku czegos. Tak wiem, trzeba wyzsza szkole skonczyc zeby robic memy, ale zlitujcie sie bo ta formatka nie sluzy do tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wysrop: właśnie szukałem takiego komentarza żeby swój czas zaoszczędzić, ale już trudno, niech będzie dla potomnych chociaż XD
  • Odpowiedz
@dictionaryman: Tak samo po co Lubuskie skoro jedna jego cześć to historyczny Śląsk a druga część to Wielkopolska no i część co do Marchi należała, przecież lepiej było to rozdzielić między Dolny Śląsk i WLKP bo to są jaja, że Gorzów WIELKOPOLSKI jest stolicą z Zieloną Górą, która jest Śląskim miastem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rsk1990: bo cały ten podział jest idiotyczny. Łomża w podlaskim, Sokołów Podlaski w mazowieckim. Do tego jeszcze ile osób przez te województwa myśli, że Suwałki to Podlasie. Wymieszanie z poplątaniem.
  • Odpowiedz