Wpis z mikrobloga

@kicjow: A jakie Ty niby argumenty podałeś? Ciągle powtarzasz to samo, czyli że w Twojej mapie jest wszystko, co potrzeba, mimo że powiedziałem Ci, że tak nie jest. Nawet nie spróbowałeś dotrzeć do tego, czego tam brakuje. A brakuje fundamentów. Wystarczy porównać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: powiedz mi zatem czego nie ma na mojej mapie a na twojej jest? Na mojej są granice województw i ich nazwy zarówno jak na twojej. To, że szczegółowość jest większa nie ma kompletnego znaczenia, przeciwnie, wzbogaca mapę o dodatkowe informacje. Próbujesz szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Szkoda słów.
  • Odpowiedz
@kicjow: W jednej wypowiedzi najpierw pytasz:

powiedz mi zatem czego nie ma na mojej mapie a na twojej jest?


@kicjow: A zaraz potem wyzuwasz swój osąd:

Próbujesz szukać problemów tam gdzie ich nie ma. Szkoda słów.


@kicjow: W końcu nie wiem, czy Ty chcesz wiedzieć, czy jesteś zamknięty w swojej bańce i nie przyjmujesz żadnych wyjaśnień. Może zacznijmy od rozwiązania tego problemu? Problemu w Tobie?
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: odpowiadasz na pytania czy zadajesz pytania pytaniom? no cytuj mnie dalej bo nie masz swoich argumentów :) aha i to jest ta sama wypowiedź jak coś, ups kolejna wtopa
  • Odpowiedz
odpowiadasz na pytania czy zadajesz pytania pytaniom?


@kicjow: Ale Ty nie zadajesz pytań. Sam sobie odpowiadasz na swoje wątpliwości. Nie chcesz poznać prawdy. Jak zachcesz, to dopiero wtedy się do mnie zwróć o pomoc.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopaliskasz: w takim razie nie powinieneś w ogóle odpisywać bo wszystkie twoje komentarze są prymitywne, a na proste pytania nie umiesz odpowiadać, więc po co drążyć?
  • Odpowiedz
@kicjow: To może zerwij kontakty ze swoimi znajomymi i dopiero wówczas zacznij pisać w internecie. Czasem wydaje się człowiekowi, że nie ma wyjścia, ale serio, to jest dla Ciebie toksyczne środowisko najwidoczniej.
  • Odpowiedz