Wpis z mikrobloga

Dzień dobry :) Mirabelki (Mirki?) proszę o rady.

Mam już dość maszynki i zamówiłam sobie z allegro podgrzewacz, wosk miodowy i paski. Trochę się cykam, ale już klamka zapadła.

Czy macie jakieś porady dla początkującej? Jak zminimalizować ból lub generalnie zrobić to bez uszkodzeń samej siebie ^^'

#mirabelkopomusz #rozowepaski #depilacja
  • 13
@Znajomka: jedyne co mogę powiedzieć to pierwsze razy mogą być bolesne, ale potem się przyzwyczaisz! jeśli zwykły wosk Ci się nie spodoba to fajną alternatywa jest pasta cukrowa, praktycznie jest bezbolesna
@Znajomka: Ah w takim razie upewnij się proszę żeby był zajebiscie mocno nagrzany, bo jeśli nie będzie, a będziesz go nakładać to możesz krzywdę sobie zrobić.
Pamiętaj żeby nakładać wosk w kierunku wzrostu włosa, np. jeśli nogi to w dół, stronę stopy, a plaster zrywasz w kierunku górnym :). W razie pytań pisz
@Znajomka: Będziesz musiała sprawdzać co jakiś czas czy ta rolka na wosku dobrze bez oporów się kręci. Możesz sprawdzić na grzbiecie dłoni albo gdzieś przy kostce. Zostaw do nagrzania jakieś 30 minut. Te rolki nie kręcą się jakoś bardzo jak papier toaletowy, ale zobaczysz różnice
@Znajomka: Jedyne co powiem to że szczerze podziwiam osoby decydujące się na wosk. Mój zapał się skończył jak zdarłam z rąk, nóg i bikini naskórek. Ale zaznaczam, że nie udało mi się opanować tej sztuki i miałam tani podgrzewacz z ezebry.