Wpis z mikrobloga

@Snap-Dragon: Zauważyliście że w większości przypadków pretensje o intercyze mają ci co w związku zarabiają mniej i zwykle pochodzą z jakiegoś głębokiego ciemnogrodu albo zabitej dechami wsi. Smuci fakt że są to głównie kobiety. Jak im powiesz ze intercyza to od razu foch. Nie potrafie zrozumiec takiego zachowania. Przeciez intercyza chroni interesy obojga małżonków a nie tylko jednego.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kowixx: @kuncfot: Nikt nie każe kobiecie siedzieć w domu. To jej decyzja. Ja wolę dziecko zapisać do żłobka i wrócić jak najszybciej do pracy jeśli dzieci będę mieć. Poza tym siedzenie w domu ma swoje plusy. Zawsze można się dokształcać z dziedziny, której pracujesz. Ja od kilku dni czytam sobie testy na egzamin MD-101 więc dziecko nie jest tu wytłumaczeniem
@fagitty-bobitty: Dobre rozwiązanie. Nawet lepsze od
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon czytaj uważniej - "jeśli oboje tak uzgodnią" i to nie musi być kobietą, ale że tylko my możemy zaciążyć to takie wyjście jest częściej spotykane.
Zacznijcie zachodzić w ciążę to pogadamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: Wiele kobiet też chce wrócić do pracy, ale jak przeciętna matka zarabia nie wiem jakieś 2,5k, a za prywatny żłobek ma zapłacić 1,8k to nic dziwnego, że wolą same wychowywać swoje dzieci. Do publicznego żłobka kolejki po tysiąc dzieci (przynajmniej w moim mieście).
  • Odpowiedz