Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdradziłem swoją dziewczynę która była 9/10, z szlaufem i tym oto sposobem zakończyłem 1.5 roczny związek.
Gryzie mnie teraz sumienie, że skrzywdziłem kobietę którą kiedyś kochałem. Co może pomóc prócz linki na szyję? Boje się że już nie wyrwę nigdy takiej sztuki :<
#logikaniebieskichpaskow #przegryw #seks #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 23
OP: @przepoczwarzenie
Mieliśmy przerwę, byłem zdenerwowany tym że się nie dogadujemy i jej zachowaniem.
@przegryw96
Większość spermiarzy z tego portalu, bało by się nawet do niej zagadać. W moich oczach była 9tką, moich znajomych i każdego kto ją znał też. Więc w tym wypadku to nie tylko moja subiektywna opinia.
@braznik
To nie bait, może źle to ująłem. Dużo ładniejszych dziewczyn jest już zajęta, a jeśli zdarzy się "okienko" to podrywa
@AnonimoweMirkoWyznania: nawet mi Ciebie nie żal. Dlaczego dziewczyna która jest jak mówisz 9/10 miałaby chcieć być z facetem, który nie potrafi dochowac wierności z powodu jakichś małych problemów w związku? Nie widzę powodu. Znajdź sobie kogoś innego, nie popełniaj więcej tego błędu i nie psuj dziewczynie życia.
I co to w ogóle znaczy, zdradziłem ze szlaufem? Dla mnie większy szlauf to mężczyzna, który zdradził, będąc z kimś :)