Wpis z mikrobloga

@Clear gratuluję wyciągania wniosków po pytaniu składającym się z 7 słów, na które odpowiadasz tak/nie. Może Bosak jest w ogóle przeciwko istnieniu tv publicznej? Sam na to pytanie odpowiedziałem tak jak on, bo jeżeli TV publiczna ma istnieć to powinna nieść jakiś wartościowy kontent, a nie tworzyć kolejne #!$%@? dlaczego ja, bo to przynosi zyski.
Clear to nie kretyn, powtarzam: Clear to nie kretyn xD
@CherepakhaNinja: Od tego są komentarze. Jego komentarz to: Należy zlikwidować abonament RTV, który generuje obecnie więcej problemów niż zysków.
Nic nie pisze o innych rozwiązaniach. Ja jestem za zlikwidowaniem lub sprywatyzowaniem TVP - od dawna, jeszcze za czasów PO

Dla porównania komentarz Biedronia:
Należy zlikwidować abonament radiowo-telewizyjny. Należy stworzyć media publiczne na wzór brytyjskiej BBC, za które nie będziemy musieli się wstydzić. Takie inicjatywy powinno wspierać państwo.

Komentarz Żółtka: Media powinny
Dlaczego najwięksi nie mieliby odprowadzać od swoich zysków zupełnie nic?


I w tym momencie automatycznie wykonuje się facepalm i widzę Razem przed oczami z ich 75% podatku dla najbogatszych...
@DziobakApokalipsy_: Stanisław Józef Żółtek – polski polityk i przedsiębiorca, wieloletni działacz Unii Polityki Realnej, wiceprezes tej partii i p.o. jej prezesa, następnie wiceprezes i prezes Kongresu Nowej Prawicy, w latach 1997–1998 wiceprezydent Krakowa, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji

Jeśli odpowiedzi realne dawał, to tak na szybko zdaje się mieć więcej rozumu (znacznie) od Bosaka