Wpis z mikrobloga

@tomislawniepelka: Przeraża mnie fakt że wy wiecie jak oni się nazywają, dla mnie to po prostu ludzie którzy niepotrzebnie dodają swoją mordę do filmików, oglądam ich od dawna ale nie mam pojęcia jak się nazywają bo interesują mnie gierki a nie oni xD
  • Odpowiedz
Przeraża mnie fakt że wy wiecie jak oni się nazywają, dla mnie to po prostu ludzie którzy niepotrzebnie dodają swoją mordę do filmików, oglądam ich od dawna ale nie mam pojęcia jak się nazywają bo interesują mnie gierki a nie oni xD


@WujaTHC: w każdym filmie są ich ksywy/nazwiska. Skoro nie wiesz jak się nazywają, to przerażać może jedynie twój analfabetyzm albo pamięć krótkotrwała XD
  • Odpowiedz
@WujaTHC: bo na koncu jest info kto realizował material czy montowal i sa tam z imienia i nazwiska.

Topic, w sumie ja ich wszystkich lubie, top to hed i szef i mądry a bot to pan Mateusz i czasem Arasz, ktory raz ma b. fajne materialy a raz strasznie bezbeckie i irytujace wstawki w spoko materiale
  • Odpowiedz
Przeraża mnie fakt że wy wiecie jak oni się nazywają, dla mnie to po prostu ludzie którzy niepotrzebnie dodają swoją mordę do filmików, oglądam ich od dawna ale nie mam pojęcia jak się nazywają bo interesują mnie gierki a nie oni xD


@WujaTHC: Wyobraź sobie że wiele ludzi ogląda konkretne kanały na YT właśnie dla samych prowadzących lub z ich powodu. Nie wiem co w tym dziwnego czy "przerażającego"?
  • Odpowiedz