Wpis z mikrobloga

koleś ma ksywę "pan Mateusz" co jest dla mnie cringowe w uj, do tego jest mega bezbekowy, wejdźcie sobie na jakiś stream gdzie gra i się sami przekonajcie


@borsiu: Poczucie humoru jest różne. Jednych bawi, drugich łapie żenada ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek: z jednej strony czasem ma ciekawe tematy swoich filmów, ale przez jego sposób mówienia, jego wyrazy twarzy, jego ogólne „noszenie się”, nie jestem w stanie ich oglądać. Nie chcę go obrażać, po prostu mi nie przypadł.
  • Odpowiedz
@szarzujacyzajaczek: Może dlatego, że jest obrzydliwy z wyglądu? I nie chodzi o to, że jest brzydki, nie mi to oceniać, ale o wszystko to co ze sobą robi. Ciuchy, fryzura, ten #!$%@? obleśny warkoczyk na brodzie jakby ktoś mu nasmarkał na zarost i zrobił rulonik palcami. No i jest mocno bezbecki, jak cała reszta redakcji. Są spoko, gdy nie śmieszkują i robią rzetelne materiały, ale gdy chcą być zabawni to wychodzi
  • Odpowiedz
Jordan jeszcze ujdzie, choć ilość chińskich bajek, w które w Polsce grało może 5 osób na krzyż, #!$%@? w jego materiałach. Fangotten (ten od LoL-a) i z dredami - to są dopiero porażki.
  • Odpowiedz