Wpis z mikrobloga

Mirki? Co myślicie o tym, abym dla zainteresowanych dodawał filmy na faktach do obejrzenia? I tylko dobre filmy i na wyjątkowych faktach. Różne gatunki filmowe. Np pod tagiem #filmnafaktach i w takiej formie:

Zodiak (2007)

"Zodiak – pseudonim, który nadał sobie seryjny morderca dokonujący zbrodni w końcówce lat 60. i na początku lat 70. XX wieku w San Francisco i jego okolicach. Morderca nigdy nie został złapany."
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zodiak_(morderca)

Co myślicie? Czekam na odpowiedź w komentarzach. I jak jest to na pozytywne dajcie plusa.
Oczywiście niektóre filmy ktoś z Was obejrzał, ale inne nie, a te które tak, można sobie przypomnieć.
#pytanie #filmy #film #filmnawieczor #filmnadzis #kino #kinofilia
Pobierz ixem - Mirki? Co myślicie o tym, abym dla zainteresowanych dodawał filmy na faktach d...
źródło: comment_1587619278a9fVBphdGGIGHrFgdmdbT8.jpg
  • 73
@ixem daj coś o porwaniu. Tzn kiedyś oglądałem jakiś film gdzie mężczyzna porwał mała dziewczynkę i ją przetrzymywał w piwnicy ileś lat aż dorosła. W końcu miała tak zakrzywioną psychikę że z nim mieszkała. Na koniec uciekła, a ten gościu nie wytrzymał i wskoczył pod pociąg (?). Ktoś może pamięta tytuł?
@ixem: Zodiak - oglądałem w zeszłym tygodniu i stwierdzam, że nie warto. Dużo scen z dupy nic nie wnoszących do fabuły - bez logiki, bez dynamiki, bez napięcia. Można by wywalić 1/3 scen i film nic by nie stracił a nawet zyskał. Może u hamburgerów, którzy przez wiele lat medialnie karmili się tą historią film wywołuje zachwyt, bo włącza im się melancholia lat ubiegłych. Żółte stare taksówki, redakcje z tysiącem biurek,
@ixem: Uwielbiam kino i filmy, ale do tego filmu podchodziłem chyba ze 3-4 razy i tyle samo razy zasypiałem na nim. Nie pamiętam czy w końcu obejrzałem do końca. Dałem mu 6/10 na Filmwebie, bo przynajmniej cisza, spokój i nie przeszkadzał w spaniu :)