Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich zażenowanych ludzi którzy niezbyt traktują damską płeć za coś poważnego.
Wszystkie kobiety finalnie to samo tylko i wyłącznie kwestia czasu zanim wjedzie potężniejszy kwit nie oszukujmy się skarby.
Każdy człowiek jest łakomy pieniędzy, szacunku, popularności jednakże u kobiet to priorytet życiowy - najlepiej dostać wszystko za darmo "czego nie mówię oczywiście o mężczyznach również podobni gamonie jak kobiety"

"Siedzisz z nim ale robisz fockus na mnie jak telebim
Od dziś dla ciebie enemy, c'est la vie
Wolała być bez niego iść
Pic w jakimś hotelu Hennessey"

https://www.youtube.com/watch?v=t-PDOy5eKNo

#polki #zdrada #rap #depresja
  • 10
Polecam nie szukać ani nie oczekiwać niczego podobnego tylko samemu targać na barkach wszelakie rzeczy.
W ciemno stawiam tylko i wyłącznie na 10% ludzi w naszym kraju - to z nimi da się dogadać, zaufać.

Reszta to zwykłe szczypiory, brokuły odpady na których nie można nawet spojrzeć.
Jestem od dawien dawna samotnym człowiekiem dbam tylko i wyłącznie o swoją przyszłość wieczorem wsiadam do samochodu zwiedzając ulice swojego miasta patrząc się na ludzi
@BeerGrills: Jasne w pełni rozumiem w pewnym momencie docenisz punkt w którym się znajdujesz bo tak naprawdę powinniśmy doceniać samotność.

Wiadomo niektórzy są samotni z wyboru niektórzy nie jednakże Ci którzy losowo zostali samotni bez swojego wkładu i grzechów są dla mnie jak anioły takie specyficzne dusze które zawsze pomogą bądź zwyczajnie momentami mają naprawdę dobre serce.

Nie chce bawić się w psychologa i tego nie robię jestem zwykłym gościem który
@funny_bunny: Jestem dobrym człowiekiem sam mogę to sobie przysiąść popełniłem wiele błędów w dawnym związku, rodzinie jednak stopniowo wszystko odbudowuje zmieniłem się kilkukrotnie na lepsze śmiało mogę to powiedzieć zwyczajnie widzę siebie.

Mimo wszystko przyciągam ale ludzi którzy chcą mnie walić w #!$%@?.
Zgadzam się z twoim stwierdzeniem dlatego na ten moment nie zaprosiłbym nikogo do swojego życia bo zwyczajnie nie ufam ludziom nie chce mi się pilnować czy być ostrożnym