Wpis z mikrobloga

Ta cała szkolna z ciekawej rozrywki niszowej zamieniła się w kicz dla przygłupów. Jeżeli kogoś bawi, czy interesuje taki show, że przez 8 godzin widzowie wysyłają donejty do rodziny Łosia typu "teresa korol wylizalbym ci szparę", a jan loś na to "dziękuję za 3zł, to albo jest gimbem w wieku15-20 lat albo niedorozwojem umysłowym. A całokształt szkolnej zależy obecnie od menela, który bił własną matkę i od osiedlowej patusiarni nastawionej na kasę, takiej jak Pato czy US17. To nie ma prawa być ani dobre ani śmieszne. I wiecie co? Nie jest. Owszem, uniwersum żyje i finansowo ma sie dobrze, ale to dzięki donejtom szczeniaków, bo z tych co ogladali szkolną przed kilkoma laty chyba niewielu ludzi się ostało. #kononowicz #patostreamy
  • 10
@el_Maestro: Już to kilka dni temu pisałem - żyjemy w końcowej fazie uniwersum, naturalnie jeśli nic się nie zmieni. Kiedyś uniwersum polegało na absurdzie, humorze jak z Pajtonów czy Jasia Fasoli robionych nieświadomie przez postacie występujące. Teraz naleciało się ludzi chcących zrobić pato akcje jako podstawę działania, gdy wcześniej to był dodatek. Dodatkowo postacie się wykruszają przez, nazwijmy to własne zaniedbania, choroby, lenistwo, wypalenie. Brak dobrych redaktorów też widać po poziomie
@el_Maestro: @el_Maestro: z Łosiami jak to się mówi z początku człowiek to oglądał żeby zobaczyć na jakim świecie oni żyją, mtv cribs z magazynu i regałami #!$%@? pod sufit, jak żyje janek, ile emerytury ma pani Tereska, o czym #!$%@? Wiesław.

A te lajty to dwa pierwsze może spoko a reszta to taki sam poziom jak j00r bo te durnie nie odpowiadają na donejty więc po co im wysylać ?
@Hitmanq: Pod tym co napisałeś mógłbym się podpisać. Rosnąca popularność, a co za tym idzie coraz wieksza kasa, która można zarobić na uniwersum zrobiła swoje. Wg mnie uniwersum będzie dalej żyło a Mexykano czy inny Pato dalej w jakiś sposób będą zarabiać na popularności Konona, ale target czy mowiąc po polsku odbiorcy, do których skierowany jest ten cały przekaz przesunął się znacząco w kierunku młodszych i zarazem mniej wymagających widzów i
@salamsalejman: to nie chodzi o to, że się chwalę czy się żalę. Nie szukam też atencji. Napisałem co o tym co dzieje się na szkolnej myślę, bo chętnie posłucham opinii i głosów ludzi, którzy tu zaglądają, takich jak choćby @Hitmanq, którego komentarz jest bardzo ciekawy i merytoryczny. A o przerwie od szkolnej już kilkukrotnie myślałem, ale jakoś ciągle do niej wracam, szczególnie teraz, kiedy życie poza internetem zostało nam ograniczone.
@salamsalejman: No dlatego jako "stary widz" Szkolnej, powróciłeś i tak od razu stałeś się fanem bestii z Boboli.

A prawda jest taka że dzisiaj to uniwersum umiera, umiera przez tych modów peżota, przez eS, Dominika i Rafałka zasranego. Oni sprowadzili bękarty po Magicalu i innych cudakach i się zaczęło, zamawianie grabarzy, wzywanie policji, dewastacje mienia, no i wysyłanie kasy za siedzenie na dupie.
Wcześniej j00r przynajmniej zarabiał grosze, ale coś robił