Wpis z mikrobloga

Konon od śmierci Leonardy zgrywał publicznie biednego starszego pana z laską po matce żeby w kolejce puścili xD ustąpili miejsca w autobusie, kupili mleczka i bułeczek xD to wkrótce dostanie prawdziwy powód do łażenia o lasce jak mu tą stopę cukrzycową #!$%@?ą xD se wykrakał a w zasadzie wybębęnił xD już przypominać zaczyna mojego sąsiada z bloku za gówniaka który się przestał leczyć na cukrzycę bo on zdrów jak byk xD chodził po śmietnikach na delirce żarcia szukać mimo, że miał w domu xD i jadł zupki chińskie i spał gdzie popadnie. Rodzina już nie miała sił z nim walczyć, wzioł i se zdeh w końcu zasypiając w parku xD

Konon po mordzie, zachowaniu, chudnięciu i wzroku już mi go przypomina xD tamten też taki spasiony wesołek rubaszny sąsiad a potem szczał w gacie albo sasiadce z naprzeciwka w przedpokoju naszczał bo myślał, ze do kibla wlazł xD

#kononowicz #patostreamy
Pobierz Aberworthy - Konon od śmierci Leonardy zgrywał publicznie biednego starszego pana z l...
źródło: comment_1587559527UqPRUtPvyMY3PCQJJYG9fd.jpg
  • 15
@Judasz_: O to, że nieleczona cukrzyca + pompowanie w siebie dziennie kilku butelek mleka i napojów słodzących doprowadzą, że pan ze zdjęcia wyżej straci w tym roku kończynę, a nie wykluczone, że w perspektywie roku, może dwóch, życie. Chyba, że ktoś się nim zajmie, ale to i tak nie ma żadnego znaczenia bo Konon sam nie chce sobie pomóc ¯\_(ツ)_/¯
@cardiv: No i co w związku z tym? Kononowicz sam uważa, że jest zdrowy i gdyby znalazła się osoba, której by zależało na jego zdrowiu i próbowała go przekonać, że powinien iść do szpitala, na badania, leczyć się etc., to i tak knur wie swoje, on zdrowy, jemu nic nie jest. To jest taki typ człowieka, taki charakter, który będzie wołać o pomoc, gdy już będzie na nią za późno i
@Aberworthy: to ja wiem,jednak to etap długotrwały, jakby mial zaawansowana stope to by nie mogl chodzić albo z wielkim trudem.jednakze jest na dobrej drodze do spiaczki albo ciezkich powiklan,chudnie ,nie trzyma moczu ,chleje na potege.