Wpis z mikrobloga

Czesc mam pytanie, czy w KD albo IC mimo epidemi planuja nabór na swiadectwo maszynisty ?

Jesli tak to mam jeszcze jedno pytanie mam 31 lat, skonczylem samochodowke i 3 lata pracowałem na warsztacie przy tirach co do zdrowia biegam połmaratony i mam bardzo dobra kondycje, Wzrok uwazam ze bardzo dobry, niestety słuch mam taki sobie, powiedzcie mi czy wiek i słuch da sie przejsc i dostac na kurs ?

#maszynista #kd
  • 14
@Pablo_1989 moja licencja zatrudniona jest od marca zeszlego roku A w tym roku już na pewno nie zdamy egzaminu ale to wszystko jest zależne od tego jak instruktorzy się uwijają, jak godziny są wyrobione, a już niedługo od UTK będzie też zależało
@Pablo_1989 Ja pracuję w Intercity nie wiem niestety jak to jest u innych przewoźników jak z czasem ale planowo Gdyby wszystko szło w normalnym trybie bo egzamin na maszynistę powinniśmy mieć w okolicach października tego roku ale z wiadomych przyczyn wszystko się opóźnia rozciąga i dlatego to oczekiwanie takie jest wydłużone
@Pafeuuu: wczoraj zrobiłem w Lubinie badania jesli mocz wyjdzie ok to jestem zdolny, od 15 czerwca zaczynam dziennie kurs na licencje i od połowy sierpnia jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, bede szukał przewoźnika na zrobienie swiadectwa (KD lub IC )
@Pablo_1989 Siemanko, chciałbym odgrzać temat. Gdzie udało Ci się zrobić dziennie licencję maszynisty? Domyślam się, że jesteś z Dolnego Śląska. Sam szukam właśnie miejsca, gdzie możnaby zrobić dość szybko i sprawnie licencję.